امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلسه معرفی نما یشگاه BATI MAT دیروز بعد از ظهر، در ساختمان جامعه مهندسین مشاور ایران ،برگزار شد .
نمایشگاه BATI MAT که یک نمایشگاه دو سالانه می باشد ، 15 سال است که عملا به عنوان الگویی برای سایر نمایشگاه ها تلقی می شود و در سال 2005 با شعار" توسعه پایدار" دوره جدید خود را شروع می کند .

 

 

این نمایشگاه در شش بخش تخصصی برگزار می گردد.: 1- اسکلت ساختمان ، 2- درودگری، 3- کارهای پایانی (Finishing) و دکوراسیون ، 4-تجهیزات و ابزار ، 5- ساختمان هوشمند و 6-تکنولوژی اطلاعات و مخابرات.

این نمایشگاه از نظر مساحت دارای رتبه اول می باشد . مساحت سالن های آن 245000 متر مربع می باشد . در این نمایشگاه 37 کیلومتر راه وجود دارد . بنابراین مسئولین نمایشگاه افرادی را به عنوان راهنما در نظر گرفته اند تا بازدیدکنندگان را به بخش دلخواهشان هدایت کنند .
انتظار می رود که 80.000 بازدید کننده بین المللی برابر 17 درصد از 470.000 نفر کل بازدید کنندگان خارجی باشند. 
این نمایشگاه هر دوسال برای خود یک موضوع انتخاب می کند و سعی می کند موضوع آن بیشتر مورد نظر دست اندر کاران ساختمان باشد . در سال 2005 موضوع مد نظر نمایشگاه "توسعه پایدار " است . علت انتخاب این موضوع این است که با وجود این که سال هاست در مورد توسعه پایدار صحبت شده ولی تا همین اواخر تنها به صورت یک دید روشنفکرانه با آن برخورد شده است . اما در سال های اخیر مسئله انرژی بیش از پیش مطرح شده و همه کشورها به محدودیت آن و هزینه بالای آن پی برده اند . بنابراین زمان آن فرا رسیده تا این مسئله در مکان هایی با حضور بین المللی پر رنگ ، مانند این نمایشگاه ، مطرح شود .

در پایان نیز لازم به ذکر است که ایران در سال 2005 در این نمایشگاه غرفه ای نخواهد داشت زیرا اکثر غرفه ها تا کنون رزرو شده اند . نماینده نمایشگاه با اعلام این که کشورهایی مانند ترکیه حضور فعالی در نمایشگاه دارند ، ابراز امیدواری کرد که شاهد حضور ایران در سال 2007 در این نمایشگاه باشد . ما نیز امیدواریم که شاهد حضورفعال کشورمان در نمایشگاه های بین المللی در سال های آینده باشیم .

خبرگزاری معماران

"

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری