0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

كمیسیون اعتبار شورای پول و اعتبار با افزایش 10 میلیونی وام ساخت مسكن در بافت فرسوده موافقت كرد. مدیرعامل شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران تصریح كرد:‌ ما به دنبال این هستیم كه این كار به صورت قطعی انجام شود

ساخت مسكن

 

مجید كیان‌پور- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران- در گفت‌وگو با ایسنا، درباره افزایش 10میلیونی وام ساخت مسکن در بافت فرسوده اظهار كرد: قرار بود این موضوع در اولین جلسه شورای پول و اعتبار در هفته گذشته مورد ارزیابی قرار گیرد كه این جلسه تشكیل نشد.

وی افزود: در حال حاضر كمیسیون اعتباری شورای پول و اعتبار افزایش 10 میلیون تومانی سقف وام ساخت و ساز بافت‌های فرسوده را مورد بررسی و كار كارشناسی قرار داده است.

كیان‌پور با بیان این‌كه این كمیسیون نتیجه را به شورای پول و اعتبار ارسال كرده است، گفت: در اولین جلسه شورا براساس این نتایج درباره افزایش یا عدم افزایش این وام از 20میلیون تومان تا سقف 30 میلیون تومان تصمیم گیری می‌شود.

مدیرعامل شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران تصریح كرد:‌ ما به دنبال این هستیم كه این كار به صورت قطعی انجام شود.

وی با تاكید بر این‌كه كمیسیون اعتباری با افزایش سقف وام موافق است، بیان كرد: از این رو امیدواریم و تا حدودی نیز مطمئن هستیم كه این افزایش با حمایت بانك مركزی و كارگروه مسكن انجام می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری