0

وقتی وزیر راه از راه راست خارج می‌شود

Discussion started by persia 10 سال

اعتماد نوشت:


وزیر راه و شهرسازی، علی نیکزاد، صبح پنجشنبه ماشینش چپ کرد و از راه راست خارج شد. راستش چون ما آدم هستیم و دو زار انسانیت داریم صبر کردیم سلامت وزیر راه برگردد و حالا که جان سالم به در برده و به آمار تلفات جاده‌یی ایران اضافه نکرده، باید برای وزارت راه فاتحه بخوانیم که وزیر راهش در جاده کله می‌کند و آب از آب تکان نمی‌خورد.


ماشین وزیر راه


ما البته با دارندگی و برازندگی موافقیم. اما خیال می‌کردیم وزیر دولت خدمتگزار و غیره برای اینکه شعارهای آقای احمدی‌نژاد زمین نماند دست‌کم اگر با خودروی پراید سفر نمی‌کند با سمند مسافرت کند اما وقتی عکس ماشین تویوتا لندکروز GXR شاید هم VXR به صورت گوجه کنار جاده چپ شده، دیدیم آقای نیکزاد که وزیر خدمتگزاری است خیلی خوش‌سلیقه است. چون اصولا این مدل تویوتا لندکروز را ما توی خیابان جردن می‌بینیم که آقازاده‌ها مشغول دور دوربازی هستند. وزیر راه و دور دوربازی؟


باز هم ماشین وزیر راه


آدم وقتی ببیند یکی شعار منع رطب می‌دهد بعد خودش رطب‌خورده است و هی رطب می‌خورد اعتراض مدنی‌اش برانگیخته می‌شود. ما از وقتی ماشین چپه وزیر راه را دیدیم داشتیم حساب کتاب می‌کردیم اگر وضعیت تولید خودروی داخلی اینقدر کتره‌یی نبود یا دست‌کم خودروی وارداتی اینقدر کالای لوکس محسوب نمی‌شد و خلاصه آهن‌قراضه نمره‌شده به مردم فروخته نمی‌شد آمار تلفات جاده‌یی..... نبود.


شوخی دستی


ما اگر وزیر راه بودیم و بعد از این همه افتخارآفرینی ماشین‌مان در بین راه چپ می‌کرد یا خودمان را می‌زدیم به بی‌هوشی کامل و تا آخر دولت از کما درنمی‌آمدیم یا بلند می‌شدیم و از ماشین می‌آمدیم بیرون و سینه‌خیز از محل حادثه دور می‌شدیم و تا 20 سال دیگر سر و کله‌مان آفتابی نمی‌شد یا استعفا می‌دادیم که استعفا دادن مقام مسوول در ایران شوخی دستی محسوب می‌شود. مثلا:


: آقا رییس شنیدم استعفا دادی.


: خودت سر شوخی را باز کردی‌ها […] !


در پایان تصویر خودروی تصادفی وزیر راه را با یک خودرو تصادفی وطنی مقایسه کنید و انشای خود را برای وزارت راه و رونوشت آن را به تولیدکنندگان داخلی بفرستید. آفرین.

شما باید عضوی از گروه شوید تا بتوانید در این مبحث شرکت کنید
پنل کاربری