0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارشناس قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران:
برپایی یک دوره‌ مشترک میان دانشکده معماری دانشگاه تهران و مدرسه معماری لندن AA

امیرمهدی محمودی بیان داشت : این دوره مشترک از چهارم مردادماه آغاز شده است و تا 16 مردادماه ادامه دارد . وی گفت: برپایی دوره‌های مشترک با دانشگاه های خارجی موجب رشد و توسعه دانش متخصصان ایرانی می شود و این دوره مشترک با همکاری دانشکده معماری دانشگاه تهران و مدرسه معماری لندن در ترم تابستان برپا شده است .
کارشناس قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران ضمن بیان اینکه در این دوره 60 نفر از دانشجویان و دانش آموختگان معماری دانشگاه های ایران و سایر نقاط جهان حضور دارند،  هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را کشف قابلیت های طراحی الگوریتمیک به کمک اجزای ساده بیان کرد و گفت: دراین مسیر برای توجه به ملاحظات اقتصادی، نگاه مجدد به شیوه های سنتی تولید و ساخت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
محمودی افزود: در این دوره کارگاهی، تجربه ای از فرایند دیجیتال طراحی با نگاه به پایه های طراحی هوشمند به دست خواهد آمد. این طراحی با در نظر گرفتن راه حل های امکان پذیر با روش معمول که استطاعت پاسخگویی برای کشوری مانند ایران را داشته باشد، صورت خواهد گرفت.
مراسم پایانی این دوره آموزشی در روز شنبه 16 مرداد ماه در تالار شهید آوینی دانشگاه تهران برگزار می شود. مدرسه معماری AA یکی از قدیمی ترین و معروفترین مدارس معماری در دنیا است که بیش از 150 سال قدمت دارد . این مرکز اکنون دارای 700 دانشجو است .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری