0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگاه های طراحی و ساخت دیجیتال (Fabrication Workshops) در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین فعالیت های جنبی دانشکده های معماری تبدیل گشته است.

دیجیتا لچینی

 

کارگاه های طراحی و ساخت دیجیتال (Fabrication Workshops) در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین فعالیت های جنبی دانشکده های معماری تبدیل گشته است. اشتیاق دانشجویان معماری برای خلق طرح های پیچیده با استفاده از ابزارهای دیجیتال، عرصه ای گسترده را در برابر آنان گشوده. اما وابستگی سیستم های ساخت به ابزارهای سنتی مانعی بزرگ برای تحقق رویاهای پیچیده معماران هستند.

در این دوره هنرجویان با بهره گیری از منطق دیجیتال به خلق سیستم هایی پیچیده پرداخته و سپس به کمک ابزارهای کامپیوتری، رویه هایی برای ساده سازی و قابل ساخت نمودن آنها، بدون کاستن از پیچیدگی ظاهری، ابداع خواهند نمود. به این ترتیب سنت آرایه های معماری ایرانی که پیچیدگی ظاهری آنها، سادگی ذاتی هندسه آنها را پشت سر می نهاد بار دیگر و به گونه ای دیگر روایت خواهد گشت.

در این پروسه، هنرجویان با موضوعی آزاد (دیواره جدا کننده، عناصر پوششی، عناصر باربر و ...) با استفاده از مصالح و ابزارهای از پیش تعریف شده، به بازآفرینی ایده های خود می پردازند.

پیش نیاز دوره تسلط بر نرم افزار راینو و همچنین پلاگین گرسهاپر هست

به شرکت کنندگان، گواهی حضور در کارگاه، از سوی قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران اعطا خواهد گشت.

زمان برگزاری دوره: 13 الی 22 اسفندماه
مکان: پردیس هنرهای زیبا، دانشگاه تهران
مهلت ثبت نام: تا 25 بهمن ماه 1390
هزینه ثبت نام : 300.000 تومان
جهت ثبت نام اولیه فرم ثبت نام را تکمیل نمایید

www.ceat.ir

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Tel:61112458

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری