0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگاه فهم معماری ایران در بوشهر اعلام کرد: پذیرفته‌شدگان مرحله اول کارگاه فهم معماری ایران از پنجره بوشهر، مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، به نقل از ستاد خبری کارگاه فهم معماری ایران، اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول کارگاه فهم معماری ایران از پنجره بوشهر در سایت www.panjareh.info اعلام شد، این افراد باید برای احراز صلاحیت علمی، با مراجعه به سایت کارگاه، تمرین مشخص شده را انجام دهند.

 

بر اساس این گزارش رویدادهای معماری تعداد یک‌هزار و 731 نفر در قالب ۵۷۷گروه با تکمیل فرم‌های ثبت نام اینترنتی برای حضور در کارگاه فهم معماری ایران از پنجره بوشهر اعلام آمادگی کردند، سپس فرم‌های رسیده به دبیرخانه این رویداد، بررسی و از این میان، اسامی ۷۰۸نفر در قالب ۲٣۶گروه به عنوان پذیرفته‌شدگان مرحله اول اعلام شد.

 

بر این اساس گروه‌های پذیرفته شده، باید تمرین تعیین شده در سایت دبیرخانه رویدادهای معماری را انجام دهند تا در مرحله آخر، هیئت داوران با بررسی کیفیت پاسخ آنان، شرکت‌کنندگان در «کارگاه فهم معماری ایران از پنجره بوشهر» را انتخاب نمایند. طبق اعلام دبیرخانه رویدادهای معماری، ۱۰گروه بوشهری که به دلیل میزبانی شهرشان، در لیست پذیرفته‌شدگان مرحله اول هستند و منتخبین دوم و سوم کارگاه بیرجند، می‌بایست به منظور احراز صلاحیت علمی خود، تمرین داده شده را انجام دهند، امّا برگزیدگان رتبه اول کارگاه بیرجند از انجام این تمرین معاف هستند.

 

کارگاه فهم معماری ایران از پنجره بوشهر، از سوی دبیرخانه رویدادهای معماری، وابسته به مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری ایران با همکاری سازمان‌های دولتی و خصوصی مختلف کشور، از تاریخ ۲٦ تا ٣۱فروردین ماه ۹١ در حوزه جغرافیایی بوشهر برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری