0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


نقد و بررسی پروژه های آتی سنتر

مسابقه ی «آتی سنتر» مسابقه ای بزرگ در سطح ملی است كه در خرداد ماه امسال برگزار شده و قرار است در جلسه ای پروژه های ارائه شده در حضور اعضای جامعه ی مهندسان معمار ایران بررسی شود.


به گزارش سایت خبری خانه ی هنرمندان ایران، 7 شركت در این مسابقه كارهای خود را ارائه داده اند. هیات داوران این مسابقه دكترایرج اعتصام، دكتر علی اكبر صارمی، دكتر محسن مصطفوی بودند و دبیر این مسابقه مهندس علی كرمانیان است كه جلسه ی نقد را نیز خود او برگزار می كند وكارفرمای این پروژه شركت «آتی سنتر» است.
از مشخصات این پروژه می توان به اختصاص مساحت 70 هزار متر مربع برای برج اداری، 40 هزار متر مربع به برجهای مسكونی، 85 هزار متر مربع برای هتل 5 ستاره و20 هزار متر مربع برای مركز خرید اشاره كرد.
رتبه ی اول این پروژه راشركت مهندسین مشاور گنو به همراه شركت NORR از كانادا، رتبه ی دوم را شركت نقش جهان- پارس به همراه شركت NHTاز آلمان و رتبه ی سوم را دو شركت مشاور كامران دیبا و همكاران با همكاری شركت Thomas Crobillo از اسپانیا و شركت مهندسین مشاور جودت با همكاری گروهی از Coop-Himmelblau از اتریش كسب كردند.
این جلسه روز دوشنبه 4 آبان ، ساعت 18 در تالار بتهوون خانه ی هنرمندان ایران برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری