0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 كارگاه آموزشی معماری و نور با حضورپروفسور «ترگنزا»

دانشكده معماری و شهر‌سازی دانشگاه شهید بهشتی، چند سخنرانی و كارگاه آموزشی درباره «نور روز در معماری» برای علاقمندان بر‌گزار می‌كند.پروفسور «پتیتر ترگنزا» محقق انگلیسی كه درباره موضوع نور در معماری ایران تحقیق كرده است در این برنامه‌ها سخنرانی می‌كند.
به گزارش روابط عمومی دانشكده معماری و شهر‌سازی دانشگاه شهید بهشتی، این نشست‌ها در سه جلسه در روز‌های 23، 24 و 26 دی ماه بر‌گزار می‌شود.
در روز چهار‌شنبه پروفسور «ترگنزا» با عنوان «نور و روشنایی در شهر؛ روز و شب» در تالار دلبری، دانشكده معماری و شهر‌سازی دانشگاه شهید بهشتی سخنرانی خواهد كرد. این سخنرانی در روز پنج‌شنبه، در خیابان شریعتی، قلهك، نرسیده به پل صدر، باغ سفارت انگلیس از ساعت 2 تا 4 ایراد می‌شود. روز شنبه بیست و ششم دی ماه نیز در دانشكده معماری و شهر‌سازی دانشگاه شهید بهشتی از ساعت 9 تا 12 كارگاه كارگاه آموزشی با عنوان «نور روز در معماری» برگزار می‌شود. روز دوشنبه بیست و هشتم در دانشكده معماری دانشگاه شهید بهشتی پروفسور «پتیتر ترگنزا» برای دانشجویان دوره دكترای معماری و شهرسازی درباره تحقیق در معماری سخن می‌گوید."

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری