0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حوزه هنری همایش "معماری و هنر" را  روز یكشنبه 21 خرداد ماه با حضور رییس حوزه هنری و استادانی همچون امیر محمدخانی و عبد الحسین نقره كار برگزار می كند.

همایش معماری حوزه هنری

به گزارش سرویس همایش های معماران به نقل از مركز معماری حوزه هنری؛ همایش "معماری و هنر" با حضور محسن مومنی شریف -رییس حوزه هنری- و امیرمحمدخانی، عبدالحسین نقره کار با هدف توجه به معماری از سوی نهادهای فرهنگی هنری به عنوان ابتدایی‌ترین هنرها و در عین حال یكی از شاخص‌ترین هنرهای هویت‌ساز ایران برگزار می گردد.

در این همایش موضوع معماری ایرانی اسلامی با توجه به شكوه و زیبایی معماری ایران، به ویژه در دوران اسلامی بررسی خواهد شد. همچنین مركز معماری حوزه هنری به عنوان اولین متولی فرهنگی هنری معماری برخی فعالیت های پیش رو در این مركز را اعلام و از علاقه مندان به فعالیت در برنامه های این مركز ثبت نام به عمل می آورد.

همایش معماری و هنر روز یكشنبه 21 خرداد ماه ساعت 16 تا 18 در سالن سوره حوزه هنری برگزارمی شود و شركت كنندگان در این همایش گواهی شركت در همایش دریافت خواهند كرد.

علاقه مندان به شركت در این مراسم می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های 66487866،66978635 مركز معماری حوزه هنری تماس حاصل نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # ممسعود رسولی 1391-04-01 10:42
باسلام. آیا نتیجه گیری ای از این همایش به صورت چاپ مقالات و... را میشود در اختیار قرار دهید؟
باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
پنل کاربری