0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 ششمین همایش ملی "مدرسه ایرانی ـ معماری ایرانی" 15 اسفندماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

مدریسه

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، ششمین همایش "مدرسه ایرانی ـ معماری ایرانی" توسط سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با همکاری دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران ، دانشکده معماری دانشگاه شهید بهشتی ، دانشکده معماری دانشگاه علم و صنعت ، دانشکده تربیت دبیر فنی دخترانه دکتر شریعتی (انستیتو هنر و معماری) و جمعی از صاحب‌نظران در عرصه معماری کشور برگزار می‌شود.

همایش اصلی در تاریخ 15 اسفند و نمایشگاه آثار از معماران، کارشناسان و صاحبنظران از 13 لغایت 16 اسفند در محل سالن علامه امینی (کتابخانه مرکزی) دانشگاه تهران برپا می‌شود.

هدف از برگزاری همایش "مدرسه ایرانی ـ معماری ایرانی"، فراهم شدن زمینه‌ای است تا با همراهی معماران، اساتید و دانشجویان نخبه کشور، مقالات پژوهشی و طرح‌های با هویت، ماندگار و مطابق با استانداردهای فضاهای آموزشی و بر پایه اصول معماری اسلامی و ایرانی گردآوری شود تا مدرسه‌سازی به سمت و سویی هدایت شود که نماد جایگاه و اهمیت واقعی آن در جامعه اسلامی‌مان باشد.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری