0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین كنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران

سومین كنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران از 26 تا 30 فروردین سال 83 برگزار می شود.


سومین كنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران، همچون دو دوره پیشین در ارگ بم كرمان برگزار می شود. دو دوره پیشین این كنگره در اسفند سال 74 و فروردین سال 78 برگزار شد .

محورهای اصلی كه در سومین كنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران به آنها پرداخته خواهد شد، عبارتند از «روند شكل گیری فضاهای معماری و شهرسازی ایران در بستر تاریخ»، «زبان و بیان معماری و شهرسازی ایران در بستر تاریخ»، «سبك شناسی معماری و شهرسازی ایران»، «محیط، معماری و شهرسازی ایران»، «معماران، شهرسازان و جامعه ایران» و «معماری و شهرسازی معاصر ایران». دبیرخانه این كنگره نیز سرفصل هایی چون «آرمان گرایی در تاریخ معماری و شهرسازی»، «جلوه های رنگ، نور، بافت و الگوها در فضاهای معماری و شهرسازی ایران»، «سوانح طبیعی و حوادث در تاریخ و تاثیرگذاری آن در معماری و شهرسازی ایران» و «ادبیات و هنر در معماری و شهرسازی ایران» را برای بررسی و تحقیق، پیشنهاد كرده است. مهلت ارسال خلاصه مقالات به كنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران تا پیش از 30 شهریور سال 82 می باشد و اصل مقالات نیز باید تا پیش از 30 بهمن سال 82 به دبیرخانه كنگره ارسال شوند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری