0

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

"معماری دیکانستراکشن و معماری فولدینگ"
نگاه دوباره

متن کامل سخنرانی دکتر قبادیان و مهندس بانی مسعود
در خانه هنرمندانبرای دریافت متن کامل سخنرانی اینجا کلیک کنید: decons_fold_lecture.pdf

از طرف جامعه مهندسان معمار ایران جلسه ای در خانه هنرمندان تحت عنوان "معماری دیکانستراکشن و معماری فولدینگ – نگاهی دوباره" با انجام سخنرانی، بحث و گفتگو و نمایش فیلم در فروردین ماه برگزار شد. این جلسه با حضور آقای مهندس ناصر نصیر به عنوان مجری و هماهنگ کننده و آقایان دکتر وحید قبادیان و مهندس امیر بانی مسعود به عنوان سخنران انجام گردید. آقای قبادیان در مورد مبانی فکری و معماری دیکانستراکشن سخنرانی نمودند و آقای بانی مسعود در مورد اندیشه های ژیل ‌دلوز و  معماری فولدینگ ایراد سخنرانی کردند. نمایش و توضیح اسلایدهای معماری مربوطه توسط آقای قبادیان انجام گردید و سئوالات توسط هر دو سخنرانی پاسخ داده شد. در انتهای جلسه فیلم نحوه طراحی و اجرای موزه گوگنهایم در شهر بیلبائو اسپانیا به نمایش گذارده شد.این جلسه مورد استقبال پرشور و قابل توجهی قرار گرفت.

متن کامل این سخنرانی به همراه عکس های مربوطه توسط مهسا حاج ملکی و پوریاسرداری تهیه و تنظیم شده است که به صورت فایل PDF از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

دریافت فایل : decons_fold_lecture.pdfاز راست یه چپ : دکتر قبادیان - مهندس بانی مسعود - مهندس ناصرنصیر
تعداد شرکت کنندگان به حدی زیاد بود که علاوه بر سالن بتهوون ، سرسرای طبقه اول و طبقه دوم خانه هنرمندان مملو از جمعیت بود.

دریافت فایل : decons_fold_lecture.pdf

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری