0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر دومین همایش ملی معماری پایدار گفت: در دومین همایش ملی معماری پایدار 295 عنوان مقاله به دبیرخانه ارسال شد.

محمود الماسی بعد از ظهر یکشنبه در دومین همایش ملی معماری پایدار در همدان با بیان اینکه این همایش به صورت مستمر و مداوم و به شیوه سالانه ادامه می یابد، گفت: اثرگذاری و نتیجه‌بخش بودن مباحث یک همایش در تداوم آن است.

همایش ملی معماری پایدار همدان

 

به گزارش خبرگزاری مهر، وی با اشاره به تشکیل شورای برنامه‌ریزی همایش ملی معماری پایدار در همدان عنوان کرد: مقرر بود تا این همایش در آبان ماه برگزار شود اما به دلیل مشکلات خارج از حیطه شورای برنامه‌ریزی برگزاری این همایش تا اسفندماه به تعویق افتاد.

 

وی با بیان اینکه در برگزاری دومین همایش ملی معماری پایدار سعی بر دعوت از استادان بنام و ملی شد، ابراز کرد: در محورهای برگزاری این همایش تغییراتی صورت گرفت که بر اساس آن دو محور حذف و دو محور جدید به آن اضافه گشته.

 

الماسی گفت: اصل مقالات پذیرفته شده در دومین همایش ملی معماری پایدار 295 عنوان است که از این تعداد 100 عنوان پذیرش شده اند.

 

وی افزود: از این تعداد نیز 97 نفر اقدام به ثبت نام کرده‌اند و مقالات پذیرفته شده نیز از 64 دانشگاه و مرکز عالی کشور هست.

 

استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان نیز در این همایش با بیان اینکه اقدامات در کشور ایران مقطعی و ضرب‌الاجلی هست ، عنوان کرد: وقتی در کشور اقدامی صورت می‌پذیرد در مقطع بعدی متوقف و خاموش می‌شود در حالی که پیگیری و تسلسل امور بسیار مهم هست.

 

کیانوش ذاکر حقیقی افزود: در دولت سازندگی سیاست انبوه‌سازی مسکن مورد توجه قرار گرفت که این رویکرد در درون خود کاهش کیفیت ساخت و ساز را در پی داشت و دلیل عمده آن توجه به ملاحظات اقتصادی بود و منجر به کاهش توجه به کیفیت گشته.

 

وی با بیان اینکه در کشور مسکن کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود، گفت: در کشور توجه به زیرساخت‌ها بدون توجه به پایداری و تأمین نیازهای آتی آن مورد توجه قرار گرفته و مسکن مهر نیز در فضاهایی ساخته می شود که دسترسی به حمل و نقل آن کم هست.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری