0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل و اداری

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل و اداری، تزیین و معماری داخلی ، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و تجهیزات تولید پیش از ظهر روز چهارشنبه با در محل دایمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران گشایش یافت.هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل و اداری، تزیین و معماری داخلی ، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و تجهیزات تولید پیش از ظهر روز چهارشنبه با در محل دایمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایرنا، مراسم افتتاح نمایشگاه مبلمان با حضور "محمد نهاوندیان" رییس اتاق ایران و "محسن بهرامی ارض اقدس" رییس كمیسیون بازرگانی اتاق تهران و جمعی از فعالان بخش صنعت و بازرگانی برگزار شد.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل و اداری، با مشاركت ‪ ۴۸۶‬شركت داخلی و ‪ ۱۱۴‬شركت خارجی از ‪ ۱۳‬كشور دیگر برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه كه تا ‪ ۱۸‬آذر ماه دایر است، كشورهای ایتالیا، تركیه، فرانسه، اتریش، سوئیس، هند، امارات، كانادا، اندونزی، چین، لهستان، سوریه و آلمان در نمایشگاه امسال محصولات خود را عرضه می‌كنند.

رییس اتاق ایران در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: با برپایی چنین نمایشگاهی می‌توان نگاه رشد مستمر نسبت به آینده حضور در اقتصاد جهانی داشت.

"محمد نهاوندیان" با تاكید بر اینكه رقابت در عرصه صادرات حرف نخست را می‌زند، افزود: حتی اگر هدف بنگاهی رونق بازار داخل باشد باید برنامه‌ریزی های خود را با نگاه به اقتصاد جهانی صورت دهد.

وی همچنین گفت: امروزه وضعیت رقابت در صنایعی مانند مبلمان به گونه‌ای است كه ایران با توجه به عوامل مختلف می‌تواند از مزیت‌های نسبی برخوردار شود.

به گفته رییس اتاق ایران، رقم كنونی صادرات مبلمان به عنوان نقطه آغاز قابل قبول است، اما هنوز در اول راه هستیم.

به گزارش ایرنا، درآمد ارزی حاصل از صادرات مبلمان در سال گذشته دو میلیون و ‪ ۵۰۰‬هزار دلار برآورد شده است.

به اعتقاد رییس اتاق ایران، بخش صنعت كشور در برخی مواقع آنقدر گرفتار فرآیند تولید می‌شود كه كمتر به بازاریابی می‌پردازد.

وی همچنین با اشاره بر نقش مهم بخش خصوصی در حركت موتور اقتصادی كشور، تصریح كرد: این موضوع بیانگر آن است كه نقش دولت در این خصوص كمتر شده است.

نهاوندیان تاكید كرد: وضعیت مبلمان بیانگر این موضوع است كه دولت نقش تعیین‌كننده ای در خصوص میزان صادرات ندارد. اختصاص بخشی از محل برپایی نمایشگاه به سالن مستقل صادراتی از مهمترین امتیازات نمایشگاه امسال نسبت به سالهای قبل كه برای نخستین بار در نمایشگاه مكانی برای شركت‌های دارای توانمندی صادرات در نظر گرفته شده است.

محصولات نمایشگاه در شش گروه مبلمان منزل - لوازم اتاق خواب - مبلمان اداری - لوازم و دكوراسیون شامل موكت، پاركت - ماشین‌آلات تولید و همچنین مواد اولیه مصرفی (نئوپان،‪ MDF‬و...)و یراق‌آلات عرضه می‌شوند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری