0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان در تهران آغاز به كار كرد

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان به منظور به نمایش گذاشتن توانمندیهای ایران در بخش صنعت ساختمان روز پنجشنبه با حضور محمد عباسی وزیر تعاون در تهران آغاز به كار كرد.


این نمایشگاه از هفدهم تا بیستم مرداد ماه از ساعت 9 صبح لغایت 6 بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران فعالیت خواهد کرد

در مراسم آغاز به كار این نمایشگاه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمود صلاحی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و سیدجلال حسینی مدیرعامل شركت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی ایران حضور داشتند.

ابراهیم تهرانی رییس ستاد هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان در این مراسم گفت : این نمایشگاه به همت اتاق تعاون از امروز كار خود را آغاز كرده و تا بیستم مردادماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این نمایشگاه ‪ ۸۴۷‬شركت داخلی و خارجی فعال در صنعت ساختمان حضور دارند كه این تعداد نسبت به نمایشگاه ساختمان سال گذشته از رشدی معادل ‪ ۲۰‬درصد برخوردار بوده است كه در صورت تامین امكانات بیشتر این رقم ‪ ۳۰‬تا ‪ ۳۵‬درصد افزایش می‌یافت.

تهرانی تصریح كرد: شركتهایی از كشورهای آلمان، ایتالیا، انگلیس، سوئیس، تركیه، ژاپن، كره جنوبی، چین، بلژیك، امارات عربی متحده ، كانادا، هلند، سوئد، فنلاند، اسلونی، یونان و پرتغال در این نمایشگاه شركت دارند.

رییس ستاد هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان، افزود: با وجود تبلیغات نامناسب برخی از كشورها علیه ایران خوشبختانه حضور شركت‌های ساختمانی كشورهای مختلف در ایران نشان از توجه سایر كشورها به ظرفیت‌های جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذاری دركشورمان دارد.

وی افزود: ‪ ۲۰۷‬شركت خارجی و ‪ ۶۴۰‬شركت داخلی از بخش خصوصی، تعاونی و دولتی در این نمایشگاه حضوری فعال دارند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال نوآوری و شكوفایی، افزود:
نمایشگاه ساختمان امسال با توجه به این موضوع، خدمات مناسب و جدیدی را در طول برگزاری نمایشگاه ارایه می‌دهد.

به گفته وی، چندین همایش تخصصی در خصوص ایمن سازی، انبوه سازان، صنایع عایق و تعاونی‌های مسكن مهر و نشست‌های مشتركی با حضور نمایندگان برخی از كشورها برگزار می‌شود.


   

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری