0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نمایشگاه " معماری اسلامی مدارس ایران "

معاون فنی و اجرایی سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس كشور، از برگزاری نخستین نمایشگاه " معماری اسلامی مدارس ایران " در اسفندماه امسال در تهران خبر داد.معاون فنی و اجرایی سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس كشور، از برگزاری نخستین نمایشگاه " معماری اسلامی مدارس ایران " در اسفندماه امسال در تهران خبر داد.

"مرتضی رییسی دهكردی" روز دوشنبه در آیین بهره‌برداری از ‪ ۳۸‬طرح عمرانی دهه فجر اداره كل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری در شهركرد افزود: این نمایشگاه به صورت تخصصی در دانشكده پردیس هنرهای زیبایی دانشگاه تهران در هشتم اسفندماه برپا می‌شود.

به گفته وی، در این نمایشگاه گزیده‌ای از بهترین آثار و طراحی معماران برجسته ایرانی داخل وخارج كشور و معماران وزارت آموزش و پرورش به نمایش در می‌آید.

وی گفت: با برگزاری این نمایشگاه، سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس و به افقهای تازه‌ای در طراحی معماری اسلامی در مدارس كشور دست خواهد یافت.

به گزارش معماران به نقل از خبر گزاری جمهوری اسلامی رییسی اظهار داشت:در ساخت و ساز مدارس جدید كشور بر معماری و هویت اسلامی مدارس تاكید شده‌است تا به واسطه آن دانش‌آموزان هنگام ورود به مدارس با روحیه‌ای شاداب در سنگر علم و دانش حضور یابند.

وی تصریح كرد: در این خصوص نیز طرحهای مطالعاتی در زمینه ارایه الگوی معماری اسلامی در حال انجام و بررسی است.

وی،از جذب ‪ ۱۱‬هزارمیلیارد ریال اعتبار برای تخریب، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس كشور در سالجاری اشاره كرد و گفت: درسال آینده ‪ ۲۵‬هزاركلاس در ایران تحویل وزارت آموزش و پرورش داده می‌شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری