0

طبقه بندی آرشیو

نمایشگاه مبلمان در كیش برگزار می شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، دكوراسیون و معماری داخلی از 22 شهریور به مدت چهار روز در منطقه آزاد كیش برگزار خواهد شد.انواع مبلمان اداری و منزل در دومین نمایشگاه بین المللی مبلمان، دكوراسیون و معماری داخلی در كیش به نمایش در می آید.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد كیش، دومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، دكوراسیون و معماری داخلی از 22 شهریور به مدت چهار روز در منطقه آزاد كیش برگزار خواهد شد.
نیاز نداشتن به رویداد برای ورود شركت كنندگان و بازرگانان خارجی، ‌نبود محدودیت در ورود كالا،‌ وجود مراكز اقامتی و تسهیلات گردشگری مناسب از جمله دلایلی است كه كیش را به مكانی مناسب برای برپایی نمایشگاه های بین‌المللی تبدیل كرده است.
در این نمایشگاه شركت‌های داخلی و خارجی آخرین تولیدات و جدیدترین طرح‌های مبلمان اداری و منزل و انواع دكوراسیون را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی كیش به نمایش خواهند گذاشت.
برقراری تعامل میان تولیدكنندگان داخلی و خارجی،‌معرفی تولیدات داخلی و ایجاد زمینه لازم برای توسعه صادرات و آشنایی با محصولات تولیدكنندگان خارجی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.
دومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، دكوراسیون و معماری داخلی با همكاری مركز توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد كیش و شركت ایران نوین كیش برگزار می شود.
این نمایشگاه سال گذشته نیز به مدت پنج روز با حضور شركت‌های معتبر داخلی و تولید‌كنندگانی از كشورهای چین، تركیه، آلمان، ایتالیا، تایلند، هلند و جمهوری آذربایجان در منطقه آزاد كیش برگزار شد كه از سطح كیفی و كمی بسیار خوبی برخوردار بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری