0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
نمایشگاه مبلمان در كیش برگزار می شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، دكوراسیون و معماری داخلی از 22 شهریور به مدت چهار روز در منطقه آزاد كیش برگزار خواهد شد.انواع مبلمان اداری و منزل در دومین نمایشگاه بین المللی مبلمان، دكوراسیون و معماری داخلی در كیش به نمایش در می آید.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد كیش، دومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، دكوراسیون و معماری داخلی از 22 شهریور به مدت چهار روز در منطقه آزاد كیش برگزار خواهد شد.
نیاز نداشتن به رویداد برای ورود شركت كنندگان و بازرگانان خارجی، ‌نبود محدودیت در ورود كالا،‌ وجود مراكز اقامتی و تسهیلات گردشگری مناسب از جمله دلایلی است كه كیش را به مكانی مناسب برای برپایی نمایشگاه های بین‌المللی تبدیل كرده است.
در این نمایشگاه شركت‌های داخلی و خارجی آخرین تولیدات و جدیدترین طرح‌های مبلمان اداری و منزل و انواع دكوراسیون را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی كیش به نمایش خواهند گذاشت.
برقراری تعامل میان تولیدكنندگان داخلی و خارجی،‌معرفی تولیدات داخلی و ایجاد زمینه لازم برای توسعه صادرات و آشنایی با محصولات تولیدكنندگان خارجی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.
دومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری و منزل، دكوراسیون و معماری داخلی با همكاری مركز توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد كیش و شركت ایران نوین كیش برگزار می شود.
این نمایشگاه سال گذشته نیز به مدت پنج روز با حضور شركت‌های معتبر داخلی و تولید‌كنندگانی از كشورهای چین، تركیه، آلمان، ایتالیا، تایلند، هلند و جمهوری آذربایجان در منطقه آزاد كیش برگزار شد كه از سطح كیفی و كمی بسیار خوبی برخوردار بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری