0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تكنولوژیهای هوشمند سازی در نمایشگاه خانه مدرن تهران

 

تولید كنندگان داخلی و خارجی مصالح ساختمانی مبتنی بر دانش بنیان از 4 لغایت 7 خرداد ماه 1390 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران كالاهای خود را عرضه می نمایند، ساعت بازدید از نمایشگاه 9 صبح الی 4 بعد از ظهر می باشد.

 

 

معماران - به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن تكنولوژیهای نوین ساختمان – معماری و دكوراسیون داخلی- نورپردازی بالغ بر 80 تولید كننده داخلی و خارجی محصولاتی در زمینه های مصالح ساختمانی، تاسیسات، نما، هوشمند سازی، نور پردازی، دكوراسیون، رنگ،  كاشی و كف و ... عرضه نموده اند.

عبدالكریم جلالی رئیس ستاد نمایشگاه هدف از برگزاری را معرفی تكنولوژیهای نوین و گذر از ساخت و ساز سنتی به مدرن و ایجاد فرصتهای جدید جهت تولید كنندگان محصولات مبتنی بر دانش بنیان و بهره گرفته از نانو تكنولوژی و بیوتكنولوژی برشمرد. وی افزود در حالیكه یكی از بزرگترین دغدغه های جامعه امروزی سكونت در ساختمانهای ایمن و مدرن می باشد . اظهار امیدواری كرد فعالان صنعت ساختمان سازی با آشنایی هرچه بیشتر با محصولات مدرن ضمن گذر از تولید سنتی به سبك سازی، صنعتی سازی و بهره گیری از فن آوریهای نظیر هوشمند سازی ساختمان و ایجاد جذابیتهای بصری با ایده های جدید در دكوراسیون و نما و محوطه بهره برداری نمایند.

جلالی افزود نمایشگاه خانه مدرن یك نمایشگاه پیشرو جهت معرفی تكنولوژیهای جدید است و امیدواریم با فرهنگ سازی و ایجاد تقاضای مناسب محصولات مبتنی بر تكنولوژیهای جدید به تولید انبوه برسد و مصرف كنندگان نیز آگاهانه نیازهای خود را به سازندگان اعلام نمایند. وی افزود در شرائط فعلی هوشمند سازی نیز یكی از مهمترین فن آوریهایی است كه ضمن مدیریت انرژی در ساختمان محیط با آرامش بیشتر را نیز فراهم می آورد.

معماران

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری