0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین نمایشگاه بین المللی ساختمان بكار خود پایان داد
در این نمایشگاه 424 شركت داخلی و خارجی با 17 زیر گروه تخصصی حضور داشتند. در سومین نمایشگاه بین المللی ساختمان كه از 29 مهرماه تا 3 آبان ماه 82برگزارشد 370 شركت داخلی و 54 شركت خارجی در فضایی به مساحت 17 هزار و185 متر مربع و در 19 سالن محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.امسال 424 شركت داخلی و خارجی در نمایشگاه حضور بعمل آوردند و از نظر كمی و كیفی نسبت به سال های گذشته شاهد پیشرفت قابل توجهی هستیم.

مهندس عبدالحمید جوادی مدیر عامل شركت بازرگانی ایدرو در گفتگو با خبرنگار “باور“ ضمن بیان مطلب فوق گفت : نمایشگاه امسال در 17 زیر گروه تخصصی شامل: ماشین آلات و تجهیزات صنعت ساختمان ، انواع سنگ،لوازم چینی آلات بهداشتی،آزمایشگاههای تخصصی،دكوراسیون داخلی،كاشی و سرامیك و موزائیك،در و پنجره و سقف كاذب،پیمانكاری و مشاوره و نظارت،تجهیزات گرمایشی و سرمایشی،تجهیزات تصفیه خانه آب و فاضلاب،رنگها و عایق های صوتی و حرارتی،یراق آلات(قفل و دستگیره)،آجر و سیمان و بلوك،لوله و اتصالات شیر آلات،لوازم الكتریكی و الكترونیكی،جرثقیل و بالابر و آسانسور و بازرگانی سایر برگزار شد.

جوادی افزود: در سومین نمایشگاه بین المللی ساختمان تعداد 370 شركت داخلی و 54 شركت از 16 كشور خارجی در فضایی به مساحت 17هزار و 185 متر مربع حضور داشتند كه از این میان كشور تركیه با 13 شركت بیشترین میزان حضور شركت های خارجی را به خود اختصاص داده بود.

وی گفت : در نمایشگاه از نظر فضای بسته و باز اختصاص داده شده به شركت های داخلی به ترتیب 50 و 37 در صد و شركت های خارجی به ترتیب 100 و 130 درصد افزایش را شاهد بودیم.

به گفته وی میزان حضور شركت های داخلی 8/8 درصد و همچنین شركت های خارجی 25/6 در صد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و به همین دلیل 8 هزار متر مربع به فضای نمایشگاه اضافه شده است.

به گفته مدیر عامل شركت بازرگانی ایدرو در این دوره شركت هایی از كشور های آلمان،تركیه،فرانسه،كانادا،بلژیك،چین،امارات عربی متحده،فنلاند،ایتالیا،كره جنوبی،مالزی،نروژ،اسپانیا،سوئد،سوئیس و انگلستان حضور داشتند.

در این دوره از مجموع 19 سالن تحت پوشش سالن A5 (دكوراسیون داخلی یراق آلات)،سالن 5 (لوله،اتصالات،شیر آلات و بخشی از خارجی ها)،سالن 6(در، پنجره و سقف كاذب)،سالن 7(خارجی ها)،سالن 27(آجر-سیمان-بلوك)،سالن 16،طبقه پایین(جرثقیا،بالابر و آسانسور تجهیزات گرمایشی و سرمایشی)،سالن 15(تجهیزات گرمایشی و سرمایشی تجهیزات تصفیه خانه آب و فاضلاب ماشین آلات و تجهیزات صنعت ساختمان)،سالن 16،طبقه بالا(رنگها،عایق های صوتی و حرارتی)،سالن A,B,C,D,E,F52 (بازرگانی سایر)52 D (پیمانكاری،مشاوره و نظارت)،سالن 62 A(انواع سنگ)،62 B(كاشی،سرامیك و موزائیك)،62C(لوازم و چینی آلات بهداشتی)و سالن 62 D,E,Fبه لوازم الكتریكی و الكترونیكی اختصاص داده شده بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری