0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین نمایشگاه مدرسه ایرانی معماری ایرانی

با حضور دکتر حداد عادل ریاست محترم مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید.

نمایشگاه "  مدرسه ایرانی  معماری ایرانی " روز سه شنبه هشتم اسفندماه با حضور دکتر حداد عادل ریاست افتخاری ستاد مقاوم سازی و نوسازی مدارس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار سایت معماران این نمایشگاه که به همت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار می گردد ، تا پانزدهم اسفند ماه  در نگارخانه  پردیس هنر های زیبای دانشگاه تهران برپا خواهد بود.

هدف از این نمایشگاه را می توان تاکید بر اهمیت هویت بخشی به مدارس کشور دانست که خود نقشی محوری در هویت و فرهنگ سازی جامعه دارند.

به گفته مهندس میر حیدر رئیس کمیته معماری ستاد در مجموع 87 اثر با عنوان مدرسه ایرانی معماری ایرانی به دبیرخانه ستاد مقاوم سازی و نوسازی مدارس ارسال گردیده است که قبل از داوری در این نمایشگاه  در معرض بازدید قرار گرفته است.

دکتر حداد عادل ضمن بیان اینکه  که بسیاری از طرح های ارائه شده در نمایشگاه به لحاظ مهندسی خوب هستند ولی هنوز جای هویت ایرانی اسلامی را در آنها خالی دانست و ابراز داشت : باید مهر ایرانی اسلامی روی این معماری بخورد.

واحد خبرگزاری سایت معماران

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری