0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
نمایشگاه كتب تخصصی‌هنر درخانه‌ی هنرمندان ایران

ششمین نمایشگاه تخصصی كتب هنری ناشران خارجی توسط «انشارات ویژه‌ی نشر» از 2 مهر درراهروهای ‌طبقه‌ی اول خانه‌ی هنرمندان ایران افتتاح شد.این نمایشگاه مانند دوره‌ی قبل خود كه در اسفند 83 درهمین مكان برگزار شده‌بود، به كتب اختصاصی ‌در زمینه‌ی گرافیك، معماری، صنایع دستی، موسیقی، سینما، فیلم، عكاسی، آشپزی عرضه می‌شود.
به گزارش سایت خبری خانه‌ی هنرمندان ایران، در این نمایشگاه 500 عنوان كتاب طراحی داخلی و نقاشی به كتاب‌ها اضافه شده است و كتاب‌های این نمایشگاه از ناشرانی چون Talor & Francis, Routledge , Rockport,Rotovision هستند و در این نمایشگاه بر اساس هر دلار 880 تومان با تخفیف 25 تا 40 درصد به علاقمندان ارائه می‌شوند.
اولین نمایشگاه انتشارات ویژه‌ی نشر در بهمن ماه سال 82 در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار شد، كه با استقبال قابل توجهی نیز مواجه شده بود. نمایشگاه‌های دیگری نیز در همین زمینه در طی سال 83 در فرهنگسرای نیاوران، فرهنگسرای ارسباران و نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شده است.
علاقمندان می‌توانند هرروز، از روز دوم تا دهم مهر، از ساعت 10 تا 20 از این نمایشگاه و فروشگاه كتاب استفاده كنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری