0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین همایش و نمایشگاه تخصصی صنعتی سازی ساختمان به منظور ترویج و ترغیب سازندگان به استفاده از شیوه‌های جدید در امر ساختمان سازی در مسیر تسریع و ارزان سازی ساختمان همراه با کیفیت بیشتر ساخت و انبوه سازی، از اول تا چهارم آذر ماه به مدت چهار روز در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) کار خود را آغاز خواهد کرد.

نمایشگاه صنعتی سازی

به گزارش معماران این نمایشگاه با حمایت انجمن انبوه سازان و به همت شرکت نمایشگاهی نیاک در فضایی به وسعت 7 هزار متر مربع میزبان شرکتها و پروژه های برتر انبوه سازی تولیدکنندگان تجهیزات نوین ساختمان، مدیران ارشد صنعت ساختمان، صنایع جانبی و مرتبط خواهد بود و مشارکت کنندگان برای سومین سال متوالی آخرین توانمندی ها و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.
 
طبق اعلام، آشنایی با فن‌آوری های نوین صنعت ساختمان، برقراری ارتباط میان بازار عرضه و تقاضا و كمك به تغییر رویكرد سازندگان پروژه‌های ساختمانی از روش‌های سنتی به صنعتی مهمترین اهداف برپایی نمایشگاه اعلام شده است. این در حالی است که برپایی همایش مذکور نیز می تواند گام موثری در تحقق اهداف اشاره شده و آشنایی بیشتر سازندگان با این حوزه باشد.
 
در این نمایشگاه تا کنون بالغ بر 180 شرکت ثبت نام کرده اند.
 
21 آبان ماه آخرین مهلت ثبت نام بوده و لذا متقاضیان می توانند جهت حضور در نمایشگاه به آدرس اینترنتی www.buildex.ir مراجعه یا با شماره های 6-88541004 تماس بگیرند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری