0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین

دهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی و مواد کامپوزیت دی ماه جاری در تهران برگزار می شوددهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی و مواد کامپوزیت با حضور شرکتهای داخلی و خارجی، اتحادیه ها، انجمن ها و همچنین صاحبان صنایع از اول تا چهارم دی ماه در تهران برگزار می شود. این نمایشگاه امسال در فضایی به وسعت بیست هزار مترمربع با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری و نظارت شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا. ایران در حالی آغاز به کار می کند که علیرغم تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران، مشارکت شرکتهای خارجی از رشد 30 درصدی برخوردار شده است.
تعامل هرچه بیشتر میان شرکتهای داخلی و خارجی و جذب سرمایه های خارجی، اولویت اصلی برگزاری نمایشگاه است تا از این طریق با ارتقای سطح کیفیت و کمیت ها، این صنعت در جایگاه ویژه ای که شایسته آن است در سطح جهان قرار گیرد. در این نمایشگاه 220 شرکت داخلی و 50 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، بلژیک، فرانسه، ترکیه، چین، اکراین، کره، لهستان، کرواسی، هند و مالزی آخرین توانمندی های خود را در معرض دید قرار داده و با یکدیگر به رقابت می پردازند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری