0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: دومین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان و نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین صنعت ساختمان هفته آینده در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

13900818161742 PhotoA 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید محمد سیدی ظهر امروز در نشست خبری دومین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در محل سالن کنفرانس سازمان مسکن و شهرسازی خراسان رضوی اظهار داشت: نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین صنعت ساختمان هفته آینده در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.  مدیر عالی گروه نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد افزود: در این نمایشگاه‌ها بیش از 200 شرکت از 21 استان و هفت کشور آلمان، ترکیه، کویت، ایتالیا، ژاپن، ارمنستان و چین به عرضه آخرین دستاوردهای خود در حوزه مسکن و صنعتی‌سازی ساختمان‌ها می‌پردازند.  وی با بیان اینکه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مسکن و انبوه‌سازی مشهد با حدود 500 غرفه در مساحتی بالغ به 10هزار مترمربع برگزار می‌شود، افزود: همچنین این نمایشگاه نسبت به سال قبل از خود دارای رشدی بیش از صد درصدی است.  مدیر عالی گروه نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد تصریح کرد: در همین راستا رویکرد اصلی این نمایشگاه صنعتی‌سازی و فرهنگ‌سازی برای استفاده از فن‌آوری‌های نوین در صنعت ساختمان است.  وی با بیان اینکه نمایشگاه انبوه‌سازان امسال با یک بلوغ بیشتر به آغاز به کار می‌کند، بیان کرد: برگزاری دومین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان یکی از عوامل ایجاد این بلوغ است.  سیدی با اشاره به موضوعات قابل عرضه در این نمایشگاه عنوان کرد: بحث مسکن و انبوه‌سازی، شرکت‌های سرمایه‌گذار در این مقوله، سازه‌های  3D پنل، ساخت و تولید خانه‌های چوبی، سازه‌های پیش تنیده، ساختمان‌های پیش‌ساخته، تجهیزات خورشیدی برای ساخت و ساز، پارکینگ‌های طبقاتی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی منازل و پکیج‌های دیواری و تولیدات سبک مانند پوکه از جمله این موضوعات است.  وی اعلام کرد: همچنین این نمایشگاه شاهد حضور دانشگاه‌ها و نشریات تخصصی بحث ساخت‌وساز نیز است.  مدیر عالی گروه نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد به هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مسکن و انبوه‌سازی اشاره کرد و یادآور شد: در نمایشگاه سال گذشته 140 شرکت در قالب ۵ هزار مترمربع حضور داشتند.  هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مسکن و انبوه‌سازی و نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین صنعت ساختمان از 21 تا 25 آذر ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد میزبان علاقه‌مندان است.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری