0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 فراخوان مسابقه دانشجویی معماری سازمان جهانی UIA

مسابقه دانشجویی معماری سازمان جهانی UIA هفت‌هزار دلار به دانشجوی برگزیده طراح و خالق فضا در محیط‌هایی با شرایط حاد و دشوار جایزه می‌دهد


فراخوان مسابقه دانشجویی معماری سازمان جهانی UIA ، برای طراحی و خلق فضا در محیط‌هایی با شرایط حاد و دشوار اعلام شد.
این مسابقه دانشجویی سال ‌٢٠٠٥ توسط UNESCO/ UIA و اتاق معماران تركیه به مناسبت بیست و دومین كنگره جهانی UIA سازمان‌دهی شده است.
این مسابقه در یك مرحله، به‌صورت ایده‌های آزاد و بر اساس قوانین UIA كه حاكم بر مسابقات بین‌المللی معماری و شهرسازی است، برگزار خواهد شد. شركت در این مسابقه برای دانشجویان دانشگاههایی كه از سوی سازمان عضو UIA در این كشور به رسمیت شناخته شده‌اند، آزاد است. كلیه مدارك و داده‌ها هم باید به زبان انگلیسی باشد.
مهلت اعلام شده ثبت‌نام، ‌٢٥ ژانویه، تاییدیه ثبت نام از سوی برگزار كننده هشتم فوریه، مهلت ارسال سوالات ‌٢٥ فوریه، مهلت ارسال مدارك ‌١٣ ژوئن - قضاوت ‌٣٠ ژوئن ‌٢٠٠٥ اعلام شده است.
قرار است نتایج مسابقه نیز سوم ژوئیه ‌٢٠٠٥ اعلام شود.
براساس اعلام، قرار است نمایش آثار در استانبول سوم تا هفدهم ژوئیه ‌٢٠٠٥ و زمان اهدا جوایز ششم ژوئیه ‌٢٠٠٥ در بیست و دومین كنگره جهانی UIA استانبول تركیه باشد.
هزینه ثبت نام در این مسابقه جهانی، ‌٢٥ دلار آمریكا و جایزه اصلی هفت هزار دلار است كه توسط سازمان جهانی یونسكو پرداخت خواهد شد. "

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری