0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

به گزارش سایت معماران، این مسابقه به همت موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) و با همکاری کمیسیون ملی یونسکو با موضوع طراحی و ساخت دیوار با دور ریختنیها در قالب گروه های 3 نفره در پارک کوهستان یزد برگزار می گردد.

 

موضوع مسابقه:

هر یک از گروههای شرکت کننده یکی از دیوارهای مشخص شده را به ابعاد 1.5*1 متر با دور ریختنیها اجرا خواهند کرد. برخی مصالح دور ریختنی از جمله اضافه های آجر لعابدار و شکسته های کاشی ،کوزه و ظروف سفالی و بطری های شیشه ای همراه با ملات گل و گچ در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

 

ضمنا هر گروه می تواند از سایر دور ریختنیها به اندازه حداکثر 0.5 متر مربع در کار استفاده نماید. انتخاب سایر دور ریختنیها به عهده شرکت کنندگان بوده که به همراه خواهند آورد. اجرای دیوار ها در کنار برخی کفسازی های دیگر منجر به ساخت چهار طرح شمسه در محل پارک کوهستان یزد خواهد شد.

 

مهلت ثبت نام: 5آبان ماه 1390 الی 25 آبان ماه 1390

 

زمان: 3 آذر ماه 1390

 

مکان برگزاری: یزد- پارک کوهستان

 

لازم به ذکر است که دبیرخانه مسابقات ملی معماری آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص نحوه برگزاری این دوره از مسابقات می باشد.

شماره تماس دبیرخانه: 8281204-0351 داخلی256

09130033009

 

نشانی دبیرخانه: یزد-صفاییه-میدان اطلسی-بلوار شهیدان اشرف-خیابان جوادالائمه-موسسه آموزش عالی امام جواد(ع)- گروه معماری

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری