0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بنابر اعلام دبیرخانه مسابقات ملی معماری، آثار کلیه شرکت کنندگان از دانشگاه‌های سراسر کشور مورد قضاوت داوران چهارمین دوره از این مسابقات قرار گرفت و نتایج آن طی اطلاعیه ‌ای اعلام شد.

به گزارش واحد خبر جامعه آنلاین معماران از برگزیدگان این دوره از مسابقات در مراسم اختتامیه که چهارم اسفندماه در یزد برگزار می ‌شود، تقدیر خواهد شد.

آجر

بر اساس این گزارش هیئت داوران این دوره از رقابت‌ها، هادی ندیمی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، عیسی حجت عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، حمید ندیمی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، کاظم ماندگاری عضو هیئت علمی دانشگاه یزد و محمد ایرانمنش عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان هستند.

در فرآیند قضاوت هر یک ازاعضای هیئت داوران دیوارهای اجرا شده را مورد قضاوت قرار داده و گروه‌های منتخب خود را در قالب سه دسته اول، برتر و برگزیده به دبیر مسابقات معرفی کردند.

در مرحله بعد نتایج قضاوت هیئت داوران به ترتیب امتیازدهی شد و بر این اساس گروه‌های اول پنج امتیاز، گروه‌های برتر سه امتیاز و گروه‌های برگزیده یک امتیاز کسب کردند و سپس امتیاز گروه‌ها جمع‌بندی و نتایج حاصله در قالب سه گروه اول و سه گروه برتر اعلام شد.

بر این اساس گروه‌های اول گروه شماره 34 (کارشیو) با 21 امتیاز، گروه شماره 49 (دژار) با 16 امتیاز و گروه شماره 52 (شمس) با 14 امتیاز معرفی شدند.
گروه‌های برتر نیز شامل گروه شماره 30 (رعد) با 12 امتیاز، گروه شماره 33 (هترا) با 12 امتیاز و گروه شماره 57 (هورنو) با 12 امتیاز شناخته شدند.

چهارمین دوره مسابقات ملی معماری (یادواره استاد پیرنیا) به همت دانشگاه امام جواد (ع) یزد و با همکاری کمیسیون ملی یونسکو با شرکت 72 تیم از 45 دانشگاه کشور آذرماه امسال در محل پارک کوهستان یزد برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با موضوع "ساخت دیوار با دورریختنی­ها" برگزار شد، شرکت‌کنندگان با استفاده از مواد دورریز و نخاله‌ های ساختمانی، دیواری به ارتفاع یک و طول 1.5 متر را طراحی و اجرا کردند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری