امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسابقه جدید مفهومی برای معمار ها

" نمای 2008" – طراحی صفحه اصلی ARQUITECTUM


مینا . ر

معرفی

شرکت معماری ARQUITECTUM، در نظر دارد برای وب سایت خود معماران را در طراحی گرافیک نمای جدید شرکت دهد.

پیدایش چنین ابتکاراتی از ایده های معماران نه تنها می‌تواند ــ بلکه بایستی ــ در ظهور خود در طراحی گرافیکی و تمام عرصه های آن و نه فقط در بعد پلان های دو‌بعدی به واسطه دانش تصویرسازی در زمینه های مختلف مرتبط با معماری جلوه گر شود .

همچنین این ابتکار عمل به بخشی از اهداف جدید ARQUITECTUMکه مرتبط با شرکت معماران در طراحی هنری ارائه ( پرزنتیشن) ، طراحی گرافیک ( پوستر و لوگو) ، طراحی کامپیوتری ( انیمیشن سازی) و حتی طرح های تولیدی همچون ساخت فیلم و سناریوی آن یا ... است ،شکل می دهد .

موضوع :

موضوع بسیار ساده است : ARQUITECTUMتصمیم دارد مسابقات خود را از طریق وب سایت اصلی به دو بخش آکادمیک و تخصصی تقسیم نماید .تفاوت بین این دو گروه را به صورت زیر می توان توضیح داد:

üمسابقات آکادمیک

این مسابقات در نظر دارد باعث ارتقاء معماران در مهمترین بخش های مختلف موسسات آزاد و دولتی وابسته به دانشگاه ها ، حکومت ها و ... شود. لهذا معماران را دعوت می نماید تا به جهت توضیح در مورد کارها و تولیداتی که به پیشرفت ایده های معماری و نگرش خردگرایانه آنان کمک می‌کند ، در این مسابقات شرکت کنند.

üمسابقات تخصصی

برگزاری این مسابقات برای تامین و ایجاد امکان برای معرفی آثار در بازار کاری و پیش بردن فعالیت های معمارانه در کلیه نقاط جهان می باشد.

 

شرکت کنندگان در این دو گروه باید در قسمت " نمای جدید " شرکت نمایند. طراحی فضای پیشنهادی جدید به جای آدرس فعلی قرار خواهد گرفت. ARQUITECTUM در آدرس www.arquitectum.comقرار گرفته است .

شرایط شرکت در مسابقه :

به گزارش سایت معماران تمامی طراحان وب ، طراحان گرافیک یا هنرمندان دنیای دیجیتال در کلیه نقاط جهان به شرطی که یک معمار در حال تحصیل یا فارغ التحصیل شده در گروه کاریشان باشد، می توانند در این مسابقه شرکت نمایند. ( دانشجویان معماری یا فارغ التحصیلان آن می توانند بدون حضور یک طراح گرافیک یا وب در در مسابقه شرکت کنند).

جایزه نفر اول : 1500.00دلار آمریکا ( پانزده هزار دلار آمریکا)

تعرفه : 50 دلار آمریکا

برنامه :

شروع مسابقه : آگوست 2007

مهلت ثبت خلاصه : 31 اکتبر 2007

مهلت ارسال پیشنهادات : نوامبر 2007

اعلام نتایج : اول دسامبر 2007

 

نکته : جستارها باید توسط ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال گردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری