0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مسابقه بین‌المللی طراحی استیدمن

جایزه بین‌المللی استیدمن از سال 1925 هر دو سال یك بار بر اساس مسابقات بین‌المللی طراحی اعطا می‌شود.پایگاه اطلاع‌رسانی شهرسازی و معماری: جایزه بین‌المللی استیدمن از سال 1925 هر دو سال یك بار بر اساس مسابقات بین‌المللی طراحی اعطا می‌شود.
این مسابقه با كمك اعطایی به دانشگاه معماری واشنگتن برای بزرگداشت جیمز هریسون استیدمن كه در سال 1889 از این دانشگاه مدرك مهندسی مكانیك گرفته و در هنگام انجام وظیفه در جنگ جهانی اول كشته شد، برگزار می‌شود.
بنای یادبود وی توسط همسرش، خانم الكساندر ودل و برادرش جورج بنا نهاده شد.
انجمن مسافرتی استیدمن به فارغ‌التحصیلانی كه موفق به اخذ درجه تخصصی شده‌اند این امكان را می‌دهد كه برای انجام تحقیقات معماری به گوشه و كنار دنیا سفر كنند و به مدت یك دوره 9 ماهه در یك كشور خارجی به مطالعه بپردازند. جایزه 30 هزار دلاری این انجمن به برنده مسابقه بین‌المللی طراحی ارایه می‌شود.
این جایزه بر اساس كیفیت طرح برنده انتخابی مسابقه اعطا می‌شود، البته كیفیت طرح پیشنهادی شركت‌كننده در مسابقه نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.
داوطلبان باید فارغ‌التحصیل یكی از مراكز معتبر معماری باشند یا به تازگی استخدام شده و یا حداقل یك سال سابقه كار عملی در یك مركز معماری را داشته باشند.
علاقه‌مندان حداقل تا 8 سال پس از اخذ مدرك تخصصی خود بدون محدودیت سنی مجاز به شركت در این مسابقه هستند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری