0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسابقه طراحی یادمان های ملی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

مسابقه طراحی یادمان ملی

 

 

مهندس هاشمی در گفت و گو با خبرنگار مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی با بیان اینکه با وجود گذشت 27 سال از پایان جنگ تحمیلی و به شهادت رسیدن بیش از 220 هزار نفر از مردم ایران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تاکنون یادمان جامعی در کشور، به پاس گرامیداشت شهدای ایران زمین احداث نشده، گفت: اکثر کشورهای جهان که شاهد رویدادهایی مانند جنگ های بین المللی و داخلی بوده اند، برای گرامیداشت کشته شدگان وطن، اقدام به احداث یادمان های باشکوهی از سربازان وطن کرده اند.

مسابقه طراحی یادمان ملی

 وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی، به عنوان بزرگترین دانشگاه ایران اسلامی، این رسالت را وظیفه خود می داند که با احداث یادمان نام - نوشته 220 هزار شهید دفاع مقدس در مجاورت مسجد امام علی(ع) و مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) در واحد علوم و تحقیقات، ضمن ایجاد یک اثر تاریخی و پروژه ماندگار فرهنگی مبتنی بر هنر فاخر و جذابیتی منحصر به فرد، ادای دین به خانواده های معظم شهدا بعمل آورد.

مسابقه طراحی یادمان ملی

مهندس هاشمی همچنین از احداث یادمان نام - نوشته مشاهیر علمی و فرهنگی ایران خبر داد و اظهار داشت: این یادمان در راستای گرامیداشت دانشمندان، علما، نخبگان و هنرمندان ایران در طول تاریخ است. لذا در نظر داریم یادمان مشاهیر را نیز در مجاورت کتابخانه بزرگ و مرکز اسناد واحد علوم و تحقیقات احداث کنیم.

معاون عمرانی دانشگاه افزود: در جهت ارتقای کیفی و هنری این اثر ماندگار، در نظر داریم طراحی یادمان نام - نوشته 220 هزار شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین یادمان مشاهیر ایران را به مسابقه بگذاریم.

هیئت داوران

دکتر مهدي حجت – دکتر حمید ماجدي – دکتر هاشم نژاد - دکتر داراب دیبا - دکتر ساعد سمیعی
دکتر سیمون آیوازیان- دکتر ایرج اعتصام- دکتر فرح حبیب- دکتر حسین سلطان زاده- دکتر علی اکبر صارمی
دکتر حسنعلی لقایی- مهندس محسن هاشمی

جوایز

از طرحهاي ارائه شده براي حریم و دیوار یادمان با نام نوشتۀ 220 هزار شهید جنگ تحمیلی و مشاهیر علمی و فرهنگی ایران، 9 طرح برگزیده در محل مناسب در مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) و کتابخانه مرکزي دانشگاه در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت و به طراحان آن پنج سکه بهار آزادي همراه با گواهی شرکت اعطا میشود و جایزة طراح اثر برگزیده نهایی براي اجرا، بیست سکۀ بهار آزادي همراه با گواهی و لوح تقدیر میباشد.

زمان و مکان اعلام نتیجۀ داوري و اعطاي جوایز

-همزمان با هفته دفاع مقدس
-انتهاي بزرگراه شهید ستاري، بلوار شهداي حصارك، سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ثبت نام

ثبت نام براي شرکت در مسابقه تا تاریخ 30 تیرماه 1394 و ارائه طرحها تا تاریخ 15 شهریور 1394 الزامی است.
دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به دریافت فایل فرم ثبت نام و مدارك http://omran.iau.ac.ir متقاضیان با مراجعه به سایت
مسابقه نمایند.

 

برای دریافت فایل pdf اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید(حجم : 4.55 مگابایت)

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری