0

طبقه بندی آرشیو

مسابقه طراحی یادمان های ملی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

مسابقه طراحی یادمان ملی

 

 

مهندس هاشمی در گفت و گو با خبرنگار مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی با بیان اینکه با وجود گذشت 27 سال از پایان جنگ تحمیلی و به شهادت رسیدن بیش از 220 هزار نفر از مردم ایران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تاکنون یادمان جامعی در کشور، به پاس گرامیداشت شهدای ایران زمین احداث نشده، گفت: اکثر کشورهای جهان که شاهد رویدادهایی مانند جنگ های بین المللی و داخلی بوده اند، برای گرامیداشت کشته شدگان وطن، اقدام به احداث یادمان های باشکوهی از سربازان وطن کرده اند.

مسابقه طراحی یادمان ملی

 وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی، به عنوان بزرگترین دانشگاه ایران اسلامی، این رسالت را وظیفه خود می داند که با احداث یادمان نام - نوشته 220 هزار شهید دفاع مقدس در مجاورت مسجد امام علی(ع) و مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) در واحد علوم و تحقیقات، ضمن ایجاد یک اثر تاریخی و پروژه ماندگار فرهنگی مبتنی بر هنر فاخر و جذابیتی منحصر به فرد، ادای دین به خانواده های معظم شهدا بعمل آورد.

مسابقه طراحی یادمان ملی

مهندس هاشمی همچنین از احداث یادمان نام - نوشته مشاهیر علمی و فرهنگی ایران خبر داد و اظهار داشت: این یادمان در راستای گرامیداشت دانشمندان، علما، نخبگان و هنرمندان ایران در طول تاریخ است. لذا در نظر داریم یادمان مشاهیر را نیز در مجاورت کتابخانه بزرگ و مرکز اسناد واحد علوم و تحقیقات احداث کنیم.

معاون عمرانی دانشگاه افزود: در جهت ارتقای کیفی و هنری این اثر ماندگار، در نظر داریم طراحی یادمان نام - نوشته 220 هزار شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین یادمان مشاهیر ایران را به مسابقه بگذاریم.

هیئت داوران

دکتر مهدي حجت – دکتر حمید ماجدي – دکتر هاشم نژاد - دکتر داراب دیبا - دکتر ساعد سمیعی
دکتر سیمون آیوازیان- دکتر ایرج اعتصام- دکتر فرح حبیب- دکتر حسین سلطان زاده- دکتر علی اکبر صارمی
دکتر حسنعلی لقایی- مهندس محسن هاشمی

جوایز

از طرحهاي ارائه شده براي حریم و دیوار یادمان با نام نوشتۀ 220 هزار شهید جنگ تحمیلی و مشاهیر علمی و فرهنگی ایران، 9 طرح برگزیده در محل مناسب در مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) و کتابخانه مرکزي دانشگاه در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت و به طراحان آن پنج سکه بهار آزادي همراه با گواهی شرکت اعطا میشود و جایزة طراح اثر برگزیده نهایی براي اجرا، بیست سکۀ بهار آزادي همراه با گواهی و لوح تقدیر میباشد.

زمان و مکان اعلام نتیجۀ داوري و اعطاي جوایز

-همزمان با هفته دفاع مقدس
-انتهاي بزرگراه شهید ستاري، بلوار شهداي حصارك، سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ثبت نام

ثبت نام براي شرکت در مسابقه تا تاریخ 30 تیرماه 1394 و ارائه طرحها تا تاریخ 15 شهریور 1394 الزامی است.
دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به دریافت فایل فرم ثبت نام و مدارك http://omran.iau.ac.ir متقاضیان با مراجعه به سایت
مسابقه نمایند.

 

برای دریافت فایل pdf اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید(حجم : 4.55 مگابایت)

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری