0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

* برشماریی جزییات جایزه‌ی معماری:

تمدید سومین دوره‌ی جایزه معماری میرمیران تا سوم اسفند ماه

بنیاد معماری میرمیران مهلت ارسال آثار جهت شرکت در سومین دوره جایزه معماری میرمیران را تا پایان وقت اداری شنبه سوم اسفند ماه جاری تمدید کرد. 

بنا بر اطلاعیه بنیاد معماری میرمیران آخرین مهلت ارسال آثار جهت شرکت در سومین دوره جایزه معماری میرمیران سوم اسفند ماه تعیین شده است.

 

پیش از این آخرین مهلت شرکت در سومین دوره جایزه معماری میرمیران که با موضوع طراحی مفهومی ‌خانه نور برگزار می‌شود، 26 بهمن اعلام شده بود که به دلیل درخواست تعداد زیادی از علاقه مندان به حضور در این مسابقه این زمان به مدت یک هفته و تا پایان وقت اداری شنبه سوم اسفند ماه تمدید گردید.

 

شرکت کنندگان می‌بایستی آثار خود را در قالب طراحی مفهومی‌به صورت یك طرح اولیه عرضه نمایند. لازم به توضیح است که هیچگونه محدودیتی از نظر ابعاد، مقیاس، عملكرد، شرایط محیطی یا دیگر ملاحظاتی در این مسابقه در نظر گرفته نشده است.

 

طرح‌های ارسالی می‌تواند از مقیاس یك خانه تا مقیاس یك میدان شهری و یا هر تصور و برداشت دیگری عرضه شود.

 

مدارك ارسالی می‌بایستی بتواند از طریق نقشه‌ی پرسپكتیوها، رنگ‌ها، تصاویر سه بعدی كامپیوتری به معرفی فضاهای اصلی داخلی و خارجی در رابطه با پیوند نور و معماری بپردازد.

 

مراسم معرفی برگزیدگان این دوره جایزه معماری میرمیران هفته اول اردیبهشت سال آتی همزمان با گرامیداشت روز معماری برگزار خواهد شد. جایزه معماری میرمیران همه ساله توسط بنیاد معماری میرمیران و با هدف ارتقا و توسعه سطح دانش معماری در کشور به برگزیدگان اعطا می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری