0

معاون عمرانی شهردار اصفهان امروز در مراسم برگزاری مسابقات بتن در اصفهان با اشاره به سطح برگزاری این مسابقات اظهار کرد:مسابقات رقابتی در امر عمران با دانشگاه‌ها به ارتقاء کمی و کیفی صنعت ساخت و ساز کمک خواهد کرد.

استفاده از بتن در پروژه‌های عمرانی بسیار وسیع است و به طور قطع این مسابقات در مسائل کمی و کیفی تولید بتن تأثیرگذار هست.

وی با تاکید بر اینکه از این طریق ارتباط بین صنعت و دانشگاه بیشتر فراهم می‌شود، افزود: در این مسابقات مرحله دوم بتن‌های آماده شده با در نظر گرفتن تمام موارد کمی و کیفی و نظارت هیئت داوران مقایسه شده.

معاون عمرانی شهرداری اصفهان

معاون عمرانی شهردار اصفهان با اشاره به اینکه در این مسابقات سه تیم به عنوان تیم‌های برتر شناخته شدند، تصریح کرد: توجه و دقت در مسائل کمی و کیفی تولید بتن در این مسابقات بی‌نظیر هست.

 

وی ادامه داد: بدون شک برگزاری این مسابقات رقابتی در ارتقای صنعت ساخت و ساز بتن در بخش‌های اجرایی و دانشگاهی کلانشهر اصفهان از اهداف اصلی برگزاری این مسابقه هست.

 

وی با اشاره به اینکه چنین مسابقاتی به صورت بین دانشگاه و بدون توجه به در نظر گرفتن مسائل اقتصادی برگزار می‌شد، بیان داشت: این مسابقات برای نخستین بار در کشور در بین بخش‌های اجرایی و نیز دانشجویی برگزار گشته که نخستین دوره آن با حضور ۲۸تیم دانشگاهی و اجرایی در بهمن ماه سال جاری برگزار گشت.

 

وی به رعایت فاکتورهای اقتصادی و مقاومت و دوام بتن‌ها اشاره کرد و گفت: این مسابقات با همکاری انجمن بتن ایران نمایندگی استان اصفهان،سازمان نظام مهندسی ساختمان با مجموعه شهرداری برگزار گشته.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری