0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون عمرانی شهردار اصفهان امروز در مراسم برگزاری مسابقات بتن در اصفهان با اشاره به سطح برگزاری این مسابقات اظهار کرد:مسابقات رقابتی در امر عمران با دانشگاه‌ها به ارتقاء کمی و کیفی صنعت ساخت و ساز کمک خواهد کرد.

استفاده از بتن در پروژه‌های عمرانی بسیار وسیع است و به طور قطع این مسابقات در مسائل کمی و کیفی تولید بتن تأثیرگذار هست.

وی با تاکید بر اینکه از این طریق ارتباط بین صنعت و دانشگاه بیشتر فراهم می‌شود، افزود: در این مسابقات مرحله دوم بتن‌های آماده شده با در نظر گرفتن تمام موارد کمی و کیفی و نظارت هیئت داوران مقایسه شده.

معاون عمرانی شهرداری اصفهان

معاون عمرانی شهردار اصفهان با اشاره به اینکه در این مسابقات سه تیم به عنوان تیم‌های برتر شناخته شدند، تصریح کرد: توجه و دقت در مسائل کمی و کیفی تولید بتن در این مسابقات بی‌نظیر هست.

 

وی ادامه داد: بدون شک برگزاری این مسابقات رقابتی در ارتقای صنعت ساخت و ساز بتن در بخش‌های اجرایی و دانشگاهی کلانشهر اصفهان از اهداف اصلی برگزاری این مسابقه هست.

 

وی با اشاره به اینکه چنین مسابقاتی به صورت بین دانشگاه و بدون توجه به در نظر گرفتن مسائل اقتصادی برگزار می‌شد، بیان داشت: این مسابقات برای نخستین بار در کشور در بین بخش‌های اجرایی و نیز دانشجویی برگزار گشته که نخستین دوره آن با حضور ۲۸تیم دانشگاهی و اجرایی در بهمن ماه سال جاری برگزار گشت.

 

وی به رعایت فاکتورهای اقتصادی و مقاومت و دوام بتن‌ها اشاره کرد و گفت: این مسابقات با همکاری انجمن بتن ایران نمایندگی استان اصفهان،سازمان نظام مهندسی ساختمان با مجموعه شهرداری برگزار گشته.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری