0
 

شرایط و قوانین جامعه آنلاین معماران ایران

توافق نامه
متن این توافقنامه متعلق به جامعه آنلاین معماران بوده  و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زیر معماران به عنوان یک مجموعه ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید
قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از معماران می باشد . عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است
معماران میتواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع تغییر دهد . متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل مشاهده است . در هر زمانیکه با این قرارداد مخالف بودید میتوانید از عضویت خود در سایت انصراف دهید.
این توافق نامه در تمام صفحات سایت / انتهای هر صفحه / با عنوان " شرایط و قوانین " موجود و قابل مشاهده است.

الف ) شرایط عضویت
سرویس معماران برای اشخاص بالای 18 سال سن میباشد و با عضویت در این سایت شما تایید مینمائید که بالای 18 سال سن هستید.
ثبت نام در سایت معماران مستلزم درج اطلاعات است و جعل هویت هر شخص حقیقی یا حقوقی و سوء استفاده از آن ممنوع است.
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ،از کلمات مناسب جهت نام کاربری خود استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربر حذف و دسترسی وی به سایت مسدود خواهد شد و حق عضویت مسترد نخواهد شد.

ب ) اطلاعات خصوصی
اعضاء نباید اطلاعاتی را که فکر میکنند حساس هستند برروی اینترنت قرار دهند . معماران مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی¬پذیرد.
آدرس¬ های ایمیل شما برای عموم قابل مشاهده نیست و فقط توسط اشخاصی که شما آنها را به عنوان دوست تان به لیست اضافه کرده-اید در دسترس خواهد بود . ما ایمیل شما را برای هیچ شخص یا گروه یا شرکت دیگری فاش نخواهیم کرد.
اطلاعات اعضاء بغیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سایت قابل دیدن میباشد ، محرمانه نگهداری میشود.
تحت هیچ شرایطی سایت معماران مسئولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکاء اعضاء به دیگر کاربران و فاش شدن اطلاعات توسط خود عضو را نخواهد پذیرفت . همچنین معماران مسئولیتی در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روی این سایت ندارد.
مسئولیت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد و سایت معماران تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش کرده¬اید با استفاده از لینک ' فراموشی کلمه رمز ' میتوانید آنرا دریافت کنید . مسئولین سایت به هیچ عنوان نسبت به ارسال دستی این اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

ج ) شرایط استفاده
اعضاء مجاز به درج اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر ، مطالب نفرت آمیز،  پورنو، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی این سایت نیستند.
معماران خود را مجاز به کنترل مطالبی که بر روی سایت قرار داده شوند می داند ولی خود را ملزم به این مسئله نمی داند. مسئولیت کلیه مطالب قرار داده شده روی سایت به عهده قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را برروی این سایت قرار دهند . مسئولیت کنترل محتوا در انجمن و رسانه های معماران بر عهده مدیر مربوطه بوده و در صورت تخطی یا سهل انگاری برخورد مقتضی با مدیر مربوطه خواهد شد.
معماران در مواردی برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ( دریافت پیام در صندوق پیام ، درخواست اضافه شدن به لیست دوستان و ... ) و یا آگاهی شما از آگهی های مختلف به شما پیامک و ایمیل هایی را ارسال میکند. شما بدینوسیله موافقت خود را با دریافت اینگونه پیامک ها ایمیل ها اعلام میدارید.
سایت معماران میتواند در صورت تخلف از قوانین سایت ، عضویت اعضاء متخلف را ، اعم از کاربر معمولی یا ویژه ، حذف یا تحریم کند . معماران خود را موظف به توضیح علت این موارد نمیداند و تعهدی در قبال ارجاع هزینه حق عضویت پرداختی شما ندارد.
معماران سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند . ما در مورد عدم قطع شدن سایت ، خالی از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی نداریم.
برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های کاربران، سایت از قسمت پشتیبانی برخوردار است ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ندارد
هر کاربر تنها مجاز به انتخاب یک حساب کاربری بوده و ایجاد بیشتر از یک حساب کاربری در صورتی که بمنظور فروش یا به جهت تهیه آمار غیر واقعی برای عضوگیری در انجمن ها، لایک، بازنشر، نظرسنجی، مسابقه  یا عملکردهای دیگر سایت صورت پذیرفته باشد، مسدود شدن دائمی حساب های کاربری خاطی را به همراه خواهد داشت.
فعالیت های تبلیغاتی و اسپم و یا استفاده از نرم افزار به منظور افزایش تعداد اعضا انجمن ها و دست کاری آمار در سایت مجاز نیست و مدیریت سایت می تواند در خصوص توقف و یا ادامه فعالیت کاربران و یا انجمن های خاطی تصمیم لازم را اتخاذ نماید.

د ) حقوق مالکیت معنوی
استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی این سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان دیگری بغیر از این سایت نیست.
کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت معماران متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.
معماران مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرارگرفته بر روی انجمن ها و پروفایل ها که قانونا متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد استفاده نماید / مثلا آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد.
مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.
استفاده از سایت معماران برای مقاصد تجاری یا تبلیغات ، بازاریابی و مانند آن ممنوع است . برای تبلیغ روی این سایت میتوانید با تماس با قسمت پشتیبانی از شرایط تبلیغ روی سایت مطلع شوید


ه ) شرایط فعالیت در معماران
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی در سایت ممنوع می باشد.
معماران سایتی اجتماعی ، علمی ، فرهنگی و هنری است . لذا بحثهای سیاسی جنجال برانگیز در آن مجاز نمی باشد.
بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع است.
قرار دادن تصاویر و طرح و کاریکاتورهای ترسناک ؛ رعب انگیز ؛ دل‌خراش ؛ غیر اخلاقی ؛ پوشش کم و نامناسب ؛ مستهجن ؛ و تصاویر موهن سیاسی و مذهبی در هیچ یک از قسمت های سایت مجاز نیست.
درج مطالب مستهجن و مبتذل ، افترا آمیز ، موهن و غیر اخلاقی ، بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.
بیان جوکهایی که منجر به اهانت به هموطنان شود و یا جوکهای زشت و خلاف شئونات اخلاقی مجاز نمی باشد.
درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ممنوع است.
از تهدید، اذیت و آزار ، تجاوز و حمله به حقوق دیگران جداً خودداری نمائید.
هرگونه استفاده از ربات های هوشمند اکیدا ممنوع می باشد.
کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در معماران از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.
در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت می توانید از طریق لینكهایی كه به همین منظور در بخشهای مختلف سایت قرارداده شده است ، اقدام نمایید.
با کاربرانی که به شرایط فوق بی توجهی نمایند ، حسب مورد برخورد مقتضی خواهد شد.
اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت بصورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در سایت بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.

و ) شرایط انصراف از عضویت:
انصراف از عضویت صرفا با ارائه درخواست کتبی و تأیید مدیریت پذیرفته می باشد. در صورت انصراف از عضویت، هیچ بخشی از حق عضویت مسترد نخواهد شد. معماران در حفظ و یا حذف اطلاعات کاربر پس از انصراف از عضویت مختار خواهد بود.

ز ) شرایط اتمام عضویت:
با پایان مدت عضویت، عضویت کاربر به صورت خودکار پایان خواهد یافت. معماران در حفظ و یا حذف اطلاعات کاربر پس از اتمام عضویت مختار خواهد بود.

ح ) شرایط لغو عضویت:
در صورت تخطی از هر یک از مفاد فوق الذکر، حق لغو عضویت کاربر خاطی برای معماران محفوظ خواهد بود. در صورت لغو عضویت، هیچ بخشی از حق عضویت مسترد نخواهد شد. معماران در حفظ و یا حذف اطلاعات کاربر پس از لغو عضویت مختار خواهد بود.

پنل کاربری