0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با بیان این که در شش ماهه نخست سال بیش از یک میلیون استعلام طرح تفصیلی از طریق سایت صورت گرفته است گفت: به منظور شناسایی مشکلات احتمالی طرح تفصیلی ، جلسات نظارت و بررسی به طور دائم برگزار می شود.

طرح تفصیلی

به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، علیرضا جاوید با بیان این مطلب گفت: در شش ماهه نخست امسال و از آغاز اجرای این طرح بیش از یک میلیون استعلام طرح تفصیلی توسط شهروندان از طریق سایت دریافت شده است.
 


وی در ادامه با بیان این که انعطاف پذیری و ساختاری - راهبردی بودن طرح از مزایای آن است، افزود: با توجه به این مزیت در سال اول امکان پایش، تدقیق و اصلاح طرح با توجه به سنجش بازخوردهای طرح فراهم است.
 


معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران تصریح کرد: در طول اجرای طرح جلسات هماهنگی ، نظارت و بررسی با حضور مدیران و مشاوران مربوطه برگزار می شود تااشکالات احتمالی و پیشنهادات اصلاحی مناطق بررسی و در جهت رفع آنها اقدام شود.
 


جاوید با اشاره به همکاری مشاوران در طول اجرا، پایش و اصلاح طرح تصریح کرد: این طرح با کار کارشناسی گروهی انجام شد و طبقه وسیعی از مهندسان مشاور و کارشناسان مختلف تلاش کردند و امیدواریم با اجرای مطلوب آن آینده بهتری برای شهر تهران رقم زده شود.
 


به گفته وی این طرح پس از طی همه مراحل و با تصویب قانونی در شورای شهر، کمیسیون ماده 5 و شورای عالی شهرسازی معماری اجرایی شده و تا پایان افق 1404 برای همه مراجع اداری لازم‌الاجرا است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری