0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار خراسان شمالی گفت: افزایش نشاط عمومی جامعه از طریق زیباسازی شهرها و تعریف معماری نوین امکان پذیر است.

استاندار خراسان شمالی

به گزارش خبرنگار مهر، ابوطالب شفقت ظهر چهارشنبه در نشست با شهرداران استان با اشاره به نقش معیارهای زیباشناختی محیط زندگی در توسعه همه جانبه اظهار داشت: یکی از مولفه های نشاط عمومی جامعه، زیبایی منظر شهرها و هماهنگی معماری سازه ها با فرهنگ دینی و اسلامی است.

 

وی با انتقاد از ساختار نامناسب ورودی بعضی از شهرهای استان افزود: زیباسازی مبادی شهرها، توسعه فضای سبز و روان سازی ترافیک شهری نقش برجسته ای در رضایت شهروندان و ماندگاری بیشتر مسافران در خراسان شمالی دارد.

 

شفقت ساماندهی حمل و نقل عمومی، توجه به نظافت مساجد و اماکن مذهبی مسافرپذیر و زیباسازی معابر و فضای عمومی شهرها را از معیارهای رضایت مندی مسافران نوروزی بیان کرد.

 

وی لازمه ساماندهی و مدیریت حمل و نقل عمومی را واگذاری بیش از پیش این حوزه به بخش خصوصی ذکر کرد و ادامه داد: با خصوصی سازی حمل و نقل عمومی ضمن تامین منافع عمومی و شهری کیفیت خدمت رسانی ارتقاء می یابد.

 

در ادامه این نشست معاون عمرانی استانداری با اعلام جذب بیش از 85 درصد اعتبارات تخصیص یافته به شهرداری های استان اظهار داشت: 56 درصد کل اعتبارات شهرداری های خراسان شمالی در مرکز استان هزینه می شود.

احمد رضا عفتی همچنین از عدم افزایش نرخ خدمات اتوبوس های مسافربری خط واحد شهرداری در چهارماهه نخست سال 91 خبر داد و افزود: در سال جدید اولویت نخست شهرداری ها افزایش رضایت مردم از طریق ارتقاء خدمات شهری هست.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری