0

طبقه بندی آرشیو

جمعی از شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد مرمت ابنیه از استاندارد نبودن سوالات ابراز نارضایتی کرده و خواهان بازتاب آن از طریق سایت جامعه آنلاین معماران شدند.

کارشناسی ارشد مرمت 

کنکور کارشناسی ارشد مرمت ابنیه در روز پنج شنبه 28 بهمن ماه 1390 برگزار گردید. پیرو آن جمع کثیری از شرکت کنندگان در این آزمون با جامعه آنلاین معماران تماس گرفته و از غیر استاندارد بودن سوالات ابراز نارضایتی کردند. استفاده  گسترده از منابع غیر اصلی و چاپ بسیار بد تصاویر از اصلی ترین گلایه های ایشان است.

تعدادی از متخصصین بعد از بررسی سوالات ،این اعتراض را وارد داانسته و در گفتگو با  خبرنگار سایت معماران ضمن  یادآوری این مطلب که چاپ بسیار بی کیفیت تصاویر و طرح سوال از منابع پراکنده نا شناخته اتفاق جدیدی در کنکورهای  کارشناسی ارشد نیست ابراز داشتند: این مسدله در سوالات کنکور کارشناسی ارشد امسال مرمت ابنیه بسیار فرا تر از حد انتظار در مقایسه با سال های قبل بوده است.

جای بسی تأسف دارد که با وجود پیشرفت صنعت چاپ و امکانات نرم افزاری طرح وتدوین سوال تقریبا هر ساله شاهد چنین سهل انگاری هایی از سوی سازمان سنجش هستیم.

آنچه مسلم می نماید آنست که چنین اتفاقاتی خواسته یا نا خواسته باعث تضییع حقوق آن دسته از داوطلبانی خواهد شد که تلاش بیشتری برای قبولی در کنکور کرده اند. چرا که به سبب مبهم بودن سوالات قادر به پاسخگویی صحیح به سوالات نبوده و عملا در نتیجه آزمون تفاوت چندانی با آن دسته از داوطلبانی که تلاش کافی نکرده اند نخواهند داشت.

بدینوسیله جامعه آنلاین معماران خواستار پاسخگویی و رسیدگی مقتضی مسدولان ذی ربط در سازمان سنجش به این نارضایتی می باشد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری