0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهروندان به زودی خواهند توانست با پیامک از استاندارد بودن مصالح ساختمان‌هایشان مطمئن شوند.

SMS اس ام اس

به گزارش خبرگزاری موج: با راه‌اندازی سیستم جامع الکترونیک دبیرخانه کتاب استاندارد ملی ابنیه و ساختمان ایران،کلیه کسانی که می خواهند مبادرت به ساخت و ساز در کشور کنند قادر خواهند بود تنها با یک تماس تلفنی و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی دبیرخانه کتاب استاندارد ملی ابنیه و ساختمان ایران، از کلیه اطلاعات و واحدهای تولیدی مصالح و کالاهای استاندارد حوزه ساختمان و خدمات مرتبط با آن با خبر گردند.

با راه‌اندازی این سامانه کاربران می‌توانند از آزمایشگاه‌های فنی و کیفی حوزه ساختمان و نظام‌های مشاوره‌ای در سراسر کشور مطلع شوند. همچنین شهروندان می‌توانند از طریق این کتاب جامع قبل از آغاز هر ساخت و سازی در کلان‌شهرها یا دورترین روستاها از مهمترین قوانین و ضوابط معیار، به عنوان بنیان ساخت و ساز استاندارد و با کیفیت استفاده نمایند.

این کتاب به مردم کمک می کند تا بدانند سرمایه‌ ی خود را چگونه صرف سازه و ساختمان نمایند که از پایایی و دوام قابل توجهی برخوردار باشد.

گفتنی است چنین امری را قانون‌گذار در برنامه پنجم توسعه و دولت در قوانین موضوعه‌ی وزارت راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد، سازمان نظام مهندسی کشور، شهرداران و شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز آورده هست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری