0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: هنوز چارچوب مشخصی برای اجرای معماری ایرانی - اسلامی نداریم که در صورت تصویب برخی جامع سازمان نظام مهندسی نیز در این جهت پیش می رود.

چارچوب معماری ایرانی - اسلامی هنوز مشخص نیست

سعید غفرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با اشاره به اجرای طرح‌های نظارتی ساخت و ساز از سوی سازمان نظام مهندسی استان تهران اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی در این باره آغاز شده اما اجرایی نشده است.
 
به گفته وی هنوز معیارهای اساسی و تعریف شده نداریم تا بتوانیم برمبنای آنها برنامه‌ریزی کنیم.
 
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران درباره ساخت ابنیه در شهر تهران و اجرای معماری ایرانی - اسلامی گفت: بلند مرتبه‌سازی‌ها و سبک جدید ساخت و ساز از این معماری دور است.
 
غفرانی با بیان اینکه معماری ایرانی - اسلامی همچون دیگر معماری‌ها در ساخت و ساز مورد توجه قرار نمی‌گیرد، اظهار کرد: معماری ایرانی - اسلامی چارچوب و معیار شفافی ندارد تا بر اساس آن ساخت و سازها انجام شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # یونس احمدیان 1392-06-12 01:47
با سلام و خسته نباشید
عذر میخوام سوالی داشتم ک ممنون میشم پاسخشو سریع دریافت کنم!
آپارتمانی ساختم ک در مرحله سقف زنی میباشد و کار مقداری جلوتر هم رفته،اما پی ساختمان به درستی پر نشده!آیا راه دیگه ای بغیر از تخریب برای حل کردن مشکلش هست؟؟
ممنون میشم :cry:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
انواع عضویت
پنل کاربری