0

طبقه بندی آرشیو

دکتر حسن روحانی

جامعه آنلاین معماران ایران با صدور پیامی، ضمن ستایش حضور آگاهانه ملت صبور ایران در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، اخذ اکثریت قاطع آراء و اعتماد ملت عزیز ایران را به رئیس جمهور منتخب دکتر حسن روحانی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی جامعه آنلاین معماران ایران، متن کامل پیام به این شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور محترم حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
رئیس جمهور منتخب ملت سربلند ایران

با سلام و تحیت
     جامعه آنلاین معماران ایران، به نمایندگی از اعضای این جامعه و جمع کثیری از معماران و مهندسان مشاور متخصص و متعهد این مرز و بوم پر گهر، لازم می داند ضمن ستایش و تقدیر از حضور آگاهانه و دشمن شکن ملت شریف ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مراتب تبریک صمیمانه خود را به جنابعالی به مناسبت اخذ اکثریت قاطع آراء و اعتماد ملت عزیز ایران ابراز دارد.

     به حمدالله، هنگامه ای که ملت صبور و هوشیار ایران با وحدت و حرکت پرشور خود در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری برپا کرد، مرحم و بارانی شد بر گل امید سینه سوختگان و دلسوزان واقعی ایران زمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ؛ و برای بدخواهوان خارجی و اندک کوردلان منحرف داخلی حاصلی جز خاری در چشم و خاشاکی بر سر نداشت.

     امید است در سایه الطاف الهی، دولت تدبیر و امید با حضور و  همکاری ملت بزرگ ایران، این عهد و اعتماد را با گذر از بحران ها و بد اخلاقی ها، به سر منزل مقصود که همانا بالندگی و سربلندی، استقلال و آزادی روز افزون ایران و ایرانی است، برساند.

     در خاتمه اعلام می دارد، اعضای جامعه آنلاین معماران ایران که بخش بزرگی از استادان و کارشناسان معماری و صنعت ساختمان کشور را تشکیل می دهند، ضمن تاکید بر لزوم حمایت و استمرار معماری  اصیل ایرانی در دانشگاه ها و شهر های ایران، خود را متعهد به همراهی و همکاری با رئیس جمهور منتخب مردم در راستای تحقق این مهم و تمام آرمانهای تمدن ساز انقلاب اسلامی ایران می داند.

از پروردگار متعال توفیق و سربلندی جنابعالی را در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های وعده داده شده مسئلت دارد.

 

جامعه آنلاین معماران ایران

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری