0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهندس فهیمه خوانساری

پروژه Miami-Dade College Kendall Campus- معمار: Perkins+Will
مکان: Miami,FL امریکا
سال ساخت: 2012

miami-dade-college-kendall-campus-02

    دیدگاه معمار بنا: مرکز خدمات پشتیبانی دانشگاه Miami-Dade ، دو کاربری آموزشی و اداری را بطور کامل با هم ترکیب کرده است. این ساختمان 12500 مترمربعی در دهلیز ورودی شرقی محوطه دانشگاه قرار دارد. این ساختمان، همه دپارتمان های خدماتی دانشجویی را برای 120،000 دانشجو در یک جا متمرکز کرده است. این پروژه شامل 21 کلاس درس متحدالشکل 86مترمربعی، یک مرکز امتحانات می باشد که سازه آن در بالای شالوده دفاتر پذیرش دانشگاه شناورنگه داشته شده است.

miami-dade-college-kendall-campus-01


   برای حفظ اولویتی که دانشگاه Miami-Dade برای دانشجویان قائل است، فضای آتریم مرکزی کاملا برای دانشجویان اختصاص یافته است. این فضا با داشتن برنامه های استراحتی، مطالعه و اطلاعاتی در مورد دانشگاه در داخل آتریم، زندگی دانشجویان حاضر را غنی و پربار میکند.  

   miami-dade-college-kendall-campus-03

   این پروژه به خودی خود تمرین یادگیری با کمک گیری از ابزار است که نتایجی برای دانشگاه دربرداشت. یکی از آنها توصیف این مسئله است که چگونه سیستم های طبیعی کارمی کنند و نیز تشخیص و بررسی اثراتی که انسان ها بر روی محیط می گذارند. این پروژه دو فضای آموزشی خارجی دارد؛ یکی از این فضاها توسط یک ساعت بارانی احاطه شده که سازه نگهدارنده بی آب است که بطور فصلی میزان باران را ثبت می کند. سیستم شبکه سنگ فرشی باز، مخزن کم عمق آب باران که از وروردی اصلی می آید را پنهان میکند، و پوشش جمع آوری آب باران را به زیبایی به نمایش می گذارد.

تصاویر بیشتر:

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری