0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در صورت اطلاع و مشاهده‌ انجام معامله مسكن مهر در هر بنگاه معاملاتی دستور برخورد با آن و پلمپ بنگاه معاملاتی داده می‌شود.

بنکاه مسکن

خرید و فروش مسكن مهر تخلف است و به محض اطلاع از انجام معامله، بنگاه معاملاتی متخلف پلمپ می‌شود.
 


مصطفی قلی‌خسروی _ رییس اتحادیه سراسری مشاوران املاك _ در گفت‌وگو با ایسنا، خرید و فروش و انجام هر معامله مسكن مهر را در بنگاه‌های معاملاتی تخلف اعلام كرد و گفت: البته با بررسی‌ها و پیگیری‌هایی كه شخص من انجام داده‌ام به این نتیجه رسیده‌ایم كه بیشتر این معاملات توسط خود شركت عمران پردیس انجام می‌شود.
 


وی افزود: در صورت اطلاع و مشاهده‌ انجام معامله مسكن مهر در هر بنگاه معاملاتی دستور برخورد با آن و پلمپ بنگاه معاملاتی داده می‌شود.
 


قلی‌خسروی با تاكید بر این‌كه بخش خصوصی آسیب‌پذیر است و ما سعی می‌كنیم با لحاظ‌ كردن اشد مجازات برای متخلفان این صنف از هرگونه آلودگی پاك كنیم، تصریح كرد: خود اعضای صنف خواستار پاك‌سازی بنگاه‌های معاملاتی متخلف هستند.
 


رییس اتحادیه سراسری مشاوران املاك با بیان این‌كه در حالی كه صنف دشمن‌های زیادی دارد و ما سعی كرده‌ایم برای صنف مشاوران املاك حفظ آبرو كنیم، خاطرنشان كرد: به ما اعلام كرده‌اند كه در پردیس عده‌ای مشاور املاك خانه‌های مسكن مهر به صورت غیرقانونی خرید و فروش می‌كنند.
 


وی در این باره افزود: هرچند از نظر حقوقی وقتی كسی حقی داشته باشد می‌تواند این حق را واگذار كند، ولی ما به بنگاه‌های معاملاتی خودمان دستور داده‌ایم كه بند «ج» را رعایت و دستور شخص وزیر را مبنی بر عدم خرید و فروش مسكن‌های مهر اجرایی كنند.
 


قلی‌خسروی در پایان با تاكید بر این‌كه سعی كرده‌ایم این كار را منع كنیم، گفت: ناظران و بازرسان ما با نظارت‌های قوی كه از پردیس كرده‌اند، خبر آورده‌اند كه افراد در خود عمران پردیس این معامله‌ها از طریق ورود به سامانه و آگهی‌ها انجام می‌دهند و فعالیت خود تحت عنوان بنگاه‌های معاملاتی پیش می‌برند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری