0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر گروه خبر و برنامه‌های سیاسی رادیو معارف گفت: برنامه "مسجد" از امروز 24 تیرماه روی آنتن رادیو معارف رفت. عارفخانی عنوان کرد: وضعیت ساخت و ساز مساجد، خدمات دهی به نمازگزاران، حضور جوانان و نوجوانان در مساجد، پراکندگی جغرافیایی در شهرها و مراکز بین راهی و چگونگی تامین انرژی مساجد را از جمله مواردی ذکر کرد که در این برنامه بررسی می شوند.

مسجد

احمد عارفخانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ویژه برنامه "مسجد" از امروز 24 تیرماه تا پنج شنبه 29 تیرماه به مدت 6 روز از رادیو معارف پخش می شود.

وی ادامه داد: این برنامه کاری از گروه خبر و برنامه های سیاسی است که به بررسی وضعیت مساجد کشور می پردازد.

مدیر گروه خبر و برنامه‌های سیاسی رادیو معارف به زمان پخش این برنامه اشاره کرد و بیان داشت: این برنامه به مدت 6 روز در نوبت صبح از ساعت هشت و 40 دقیقه به مدت 20 دقیقه پخش خواهد شد.

عارفخانی عنوان کرد: وضعیت ساخت و ساز مساجد، خدمات دهی به نمازگزاران، حضور جوانان و نوجوانان در مساجد، پراکندگی جغرافیایی در شهرها و مراکز بین راهی و چگونگی تامین انرژی مساجد را از جمله مواردی ذکر کرد که در این برنامه بررسی می شوند.

وی تامین هزینه های مساجد، بیمه خادمان، ساخت و ساز مساجد جدید، کمبودها و نیازهای مساجد، عملکرد ستاد اقامه نماز، مقایسه ساخت و ساز مساجد در ایران و سایر کشورها، ساماندهی ساخت و ساز مساجد، نماکاری و مطابقت آن با معماری اسلامی را از دیگر مواردی ذکر کرد که در این برنامه بررسی می شود.

مدیر گروه خبر و برنامه‌های سیاسی رادیو معارف معرفی مسجد تراز اسلامی، بررسی تدوین دایره المعارف مساجد، بیان دغدغه‌های مسئولان و متولیان امور مساجد از دیگر موضوعات این برنامه عنوان کرد.

عارفخانی ابراز داشت: به منظور واکاوی و بررسی دقیق مساجد کشور از حجج اسلام حسین ابراهیمی، تقی قرائتی، عبداللهی، واشقانی و حسینی راد دعوت شده تا با حضور در این برنامه به بررسی فعالیت‌های مراکز مختلف در امور مساجد کشور به ویژه مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور، موسسه مسجد و ستاد اقامه نماز بپردازند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری