0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قائم مقام شهرداری منطقه 20 تهران با اشاره به اجرای طرح فوریتی بهسازی و بازپیرایی محلات، از پاکسازی بیش از 59 هزار مترمربع از بدنه و نماهای شهری این منطقه خبر داد.

شهرداری تهران

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر عطائی با اشاره به این خبر گفت: همزمان با اجرای طرح فوریتی بهسازی و بازپیرایی محلات 22 گانه 59 هزار و 50 مترمربع از بدنه و نماهای شهری این منطقه شستشو و پاکسازی می شود.
 
عطائی با اشاره به اینکه موارد مورد اشاره بر اساس نظارت دوره ای کارشناسان و درخواست شهروندان شناسایی شده است خاطرنشان کرد: شستشو و پاکسازی بدنه و نماهای شهری خیابان های امام حسین(ع)، خانلری، جاده قم، ایستگاه مترو شهرری، بلوار دستواره، شهید رجایی، محله 13 آبان، علی نواز، زنگنه، اردستانی، قدس، دهخدا، بهشت، زکریای رازی، سلمان فارسی، عربخواری نیایش، حقانی، نصیریان، شهرک رضوان و محدوده بخش حریم این منطقه از جمله مواردی است که تا پایان این طرح طی یک ماه آینده انجام می شود.
 
وی هدف از اجرای این طرح را پاکیزگی محیط عمومی شهر و رفع آلودگی های زیست محیطی برشمرد و تصریح کرد: تاکنون 12 هزار و 500 متر از جداول خیابان فدائیان اسلام، شهرزاد، قدس و بسیج، 2هزار و 600 مترمربع از گاردریل های خیابان بلوار قدس و جاده معدن و ایستگاه های اتوبوس خیابان شهید غیوری و بلوار قدس شستشو و پاکسازی شده است.
 
گفتنی است طرح بازپیرایی محلات با هدف رفع معضلات شهری در حوزه های ترافیکی، خدمات شهری، اجتماعی و فرهنگی، شهرسازی و معماری و فنی و عمران با سرعت و دقت لازم و همراه با نظارت دوره ای مدیران شهری در حال اجراست.                    
 
دبیر نخستین یادواره "قبله تهران" از سوی حوزه هنری ری منصوب شد
 
طی حکمی از سوی سرپرست حوزه هنری مرکزری، کورش زارعی به عنوان دبیر نخستین یادواره هنری "قبله تهران" منصوب شد.
 
نخستین یادواره هنری "قبله تهران" شهریورماه سال جاری در قالب نمایش خیابانی در دو بخش اصلی شامل زندگی نامه و داستان‌های مرتبط با "مفاخر متولد و ساکن شهرری" و "مفاخر مدفون در شهرری" و بخش ویژه "حضرت عبدالعظیم الحسنی" به همت حوزه هنری مرکزری برگزار می‌ شود.
 
گفتنی است ، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن‌های 2-33749991 (دبیرخانه یادواره ) تماس برقرار کنند.
 
خانه بهداشت روستای قاسم آباد شهرستان ری بهسازی شد
 
عملیات بهسازی و نوسازی خانه بهداشت قاسم آباد بخش خاوران از توابع شهرستان ری، به همت بهورزان و با همکاری دهیاری و شورای اسلامی این روستا، به پایان رسید.
 
عملیات بهسازی خانه بهداشت شامل موزائیک کردن حیاط خانه بهداشت، درختکاری محوطه بیرونی، نقاشی داخلی ساختمان نصب آبسردکن بوده و به منظور انجام خدمات بهتر برای مردم یک عدد تخت بیمارستانی نیز برای این خانه بهداشت خریداری شد.
 
کلیه اقدامات فوق با پیگیری و تلاش بهورزان این خانه بهداشت انجام شد و دهیار و شورای اسلامی روستا نیز در انجام این عملیات نوسازی همکاری داشتند.
 
انجام این عملیات سبب رفاه حال بهورزان و ارائه خدمات بهتر و بیشتر برای مردم روستای قاسم آباد تهرانچی در جاده خاوران شهرری شده که دارای بیش از دو هزار و 500 نفر جمعیت است.
 
اجرای کارگاه آموزشی فوریتهای پزشکی در جنوب تهران
 
در راستای افزایش توانمندی شهروندان در هنگام سوانح ، کارگاه آموزشی فوریتهای پزشکی از سوی شهرداری منطقه 20 تهران برگزار شد.
 
محسن افراش شهردار ناحیه یک با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقاء سطح آگاهی شهروندان و توانمندی در هنگام بروز حوادث و سوانح ،کارگاه آموزشی فوریتهای پزشکی با حضور  بیش از 40 نفر از بانوان علاقمند در سرای محله ظهیرآباد تشکیل شد.
 
وی با اشاره به اهمیت اقدامات اولیه در هنگام بروز سوانح و تصادفات افزود: در این کارگاه کارشناس سلامت توضیحاتی را به صورت تئوری و عملی پیرامون نحوه تنفس مصنوعی ، ماساژ درمانی، انواع شکستگی،  سوختگی ، دررفتگی ها، و...  برای حاضرین بیان کرد.
 
افراش در ادامه تصریح کرد: به منظور ارتقاء سطح آگاهی شهروندان کارگاه آموزشی تنظیم خانواده با حضور تعدادی از بانوان در سرای محله ظهیرآباد برگزار شد.
 
شهردار ناحیه یک گفت: در این کارگاه کارشناس مامایی ضمن تاکید بر توجه بیشتر به ارتقاء آگاهیها در خصوص تنظیم خانواده، در خصوص بیماریهای زنان، اهمیت دوران بارداری و مراقبت های ویژه این دوران ، بارداری های خطرناک و...  توضیحاتی را بیان کرد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری