0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تغییر دكوراسیون داخلی و معماری خانه‌ها كه در بسیاری از شبكه‌های تلویزیونی خارجی آموزش داده ‌می‌شود، در برنامه 'خانه به خانه ' به تلویزیون ایران می‌آید.

'محمد قربانزاده' تهیه كننده این برنامه: هدف این برنامه نشان دادن نقش موثر هنر و دانش دكوراسیون در تغییر فضاها و تبدیل خانه به محیط دلخواه است.
در هر قسمت این برنامه اقشار مختلف جامعه از جمله آتش نشان، كارگر، كارمند و استاد دانشگاه به سفر می‌روند و خانه آنان توسط كارشناسان دكوراسیون داخلی دستخوش تغییر و تحول می‌شود.

channel one logo

'محمد قربانزاده' تهیه كننده این برنامه در این باره به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: این برنامه در13 قسمت 50 دقیقه‌ای تولید می‌شود.
وی افزود: در هر قسمت این برنامه اقشار مختلف جامعه از جمله آتش نشان، كارگر، كارمند و استاد دانشگاه به سفر می‌روند و خانه آنان توسط كارشناسان دكوراسیون داخلی دستخوش تغییر و تحول می‌شود.
قربانزاده افزود: یك گروه تصویربرداری اعضای خانواده را در سفر به اقصی نقاط كشور همراهی و بازگشت و عكس‌العمل آنان را پس از مشاهده تغییرات صورت گرفته در دكوراسیون خانه آنان ضبط می‌كند.
به گفته وی، هدف این برنامه نشان دادن نقش موثر هنر و دانش دكوراسیون در تغییر فضاها و تبدیل خانه به محیط دلخواه است.
قربانزاده تاكید كرد كه خانواده‌های مورد نظر این برنامه ساكن شهرهایی از جمله
تهران، كاشان، مشهد و اسلامشهر هستند و سازمان‌های بهزیستی، آتش نشانی، كمیته امداد و برخی اتحادیه‌ها، عوامل تولید این برنامه را در یافتن خانواده‌های مورد نظر همراهی كرده‌اند.
به گفته قربانزاده، ضبط چهار قسمت از این برنامه به اتمام رسیده و قرار است با پایان یافتن سری نخست این برنامه، تولید سری دوم آن در 26 قسمت آغاز می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری