0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجموعه بازسازی شده هتل ایرانگردی و جهانگردی شهرستان خلخال افتتاح شد.

هتل ایرانگردی و جهانگردی خلخال

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار خلخال بعد از ظهر جمعه در گشایش این هتل طی سخنانی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 400 هزار گردشگر از مناطق دیدنی شهرستان خلخال بازدید کرده اند.
 
ذبیح الله عبدالهی با اشاره به کمبود مراکز اقامتی در این شهرستان ابراز امیدواری کرد که با افتتاح این هتل مشکل اقامتی گردشگران در خلخال کاهش یابد.
 
وی بحث توسعه اماکن اقامتی و تفریحی را از مهمترین اولوین حوزه گردشگری این شهرستان برشمرد و یادآور شد: طی دو سال گذشته این مهم در قالب طرحی آغاز شده و این روند ادامه خواهد داشت.
 
فرماندار خلخال تصریح کرد: خوشبختانه در بحث اقامتی با روند رو به رشدی مواجه بوده ایم، اما در بحث ایجاد زیرساختهای رفاهی و تفریحی نیازمند اعتبارات ویژه و به خصوص جذب سرمایه گذاران خصوصی هستیم.
 
وی همچنین با بیان اینکه این هتل با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال و در مدت 4.5 ماه بازسازی شده است، عنوان کرد: هتل جهانگردی خلخال دارای 15 اتاق دوتخته و یک واحد سوئیت رویال و سالن پذیرایی با ظرفیت 700 نفر است.
 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی نیز در این مراسم با تاکید بر حفظ بافت سنتی و بومی در معماری این هتل متذکر شد: در بازسازی این مجموعه  سعی شده از بهترین مبلمان و تجهیزات استفاده شود.
 
نخستین احمدی ضمن اشاره به استعدادهای شهرستان خلخال و تنوع آب و هوایی مناسب منطقه از هماهنگی برای ورود 10 هزار نفر در قالب تور گردشگری به شهرستان خلخال بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری