0

طبقه بندی آرشیو

 

راه رسیدن به نظام معماری و شهرسازی با  شرکت فعال در
انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان
همکاران محترم

روز 12/5/88 دوشنبه انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.
این انتخابات در شرایطی صورت میگیرد که اکثر اعضای معمار سازمان از آن بی خبر بوده و مقدرات حرفه ای مان بدون حضور و مشارکت حداکثری معماران از طرف سایر رشته ها  در حال رقم خوردن میباشد.
با توجه به نقش و اهمیت جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان و نقش این سازمان در ارتقاء و انتظام امورحرفه ای مهندسان، بالا بردن کیفیت خدمات مهندسی، ارتقای دانش فنی، جلب مشارکت حرفه ای مهندسان و صاحبان حرف مهندسی در تهیه و اجرای طرحهای توسعه و آبادانی کشور، تهیه و تنظیم مبانی قیمت گذاری خدمات مهندسی دارد، بدون حضور موثر ما معماران از مقبولیت خوبی برخوردار نخواهد بود. هم اکنون این فرصت برای ما ایجاد گردیده است تا بتوانیم با مشارکت حداکثری سرنوشت حرفه ای خود را رقم بزنیم و نگذاریم دیگران و سایر رشته ها برای ما تصمیم بگیرند.
هم اکنون قشرهایی از جامعه مهندسی بصورت تنگ نظرانه اقدام به تهیه لیست کاندیداها بدون در نظر گرفتن خواسته های بحق معماران نموده اند. بیائید با اتحاد خود و با حضور یکپارچه جهت رسیدن به سازمان نظام معماری وشهرسازی این نقش را از آن خود نمائیم.

ناصر رزق خواه
کاندیدای هیات مدیره
کد :  722

کاندیداهای معمار:
مهندس ناصر رزق خواه                 کد: 722
دکتر مهرداد جاویدی نژاد               کد: 715
مهندس حمید بیگ محمدی           کد: 709

کاندیدای شهرسازی:
مهندس هوشنگ کاتب احدی          کد: 811

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری