0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار قم گفت:‌ با رعایت نکات علمی و مهندسی می‌توان شهرسازی با معماری بومی و اسلامی را گسترش دهیم و مردم را از اثرات مطلوب آن بهره‌مند ساریم.

شهردار قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم محمد دلبری شنبه شب در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان قم اظهار داشت: شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی اشتراکات زیادی داشته و هر دوی این نهادها در مدیریت شهری نقش کلیدی و اساسی دارند.

 

وی اظهار داشت: تعامل مثبت این دو نهاد می‌تواند باعث خیر برای شهر قم، زائرین و مجاورین کریمه اهل بیت (ع) باشد و هم‌افزایی ظرفیت‌های تجربی، فنی و اجرایی این ادارات منشاء اقدامات و فعالیت‌های مفید و مؤثر و گسترده‌ای برای شهر قم خواهد بود.

 

شهردار قم تصریح کرد: با رعایت نکات علمی و مهندسی می‌توان شهرسازی با معماری بومی و اسلامی را گسترش داد و مردم را از اثرات مطلوب آن بهره‌مند ساخت.

 

وی با اشاره به اینکه مجموعه وزارت راه و شهرسازی و حتی شخص وزیر نیز توجه ویژه‌ای به شهرداری‌ها دارند بیان داشت: این اتفاق فرصت مغتنمی است که نصیب ما شده و اگر با شناخت اصولی وارد آن شویم می‌توانیم بهترین بهره‌برداری را انجام دهیم و با همکاری و تعامل مدیران و از نگاه مردم در یک فرآیند تعریف شده طرح‌های مهمی را برای رفاه و زندگی بهتر مردم شهر قم فراهم کنیم.

گفتنی است دلبری شهردار قم به همراه باقرپناهی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری با حضور در اداره کل راه و شهرسازی استان قم با مهندس قلندر دیدار کردند.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری