0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با ابلاغ مصوبه جدید طرح تفصیلی شهر تهران ویژه مناطق مرکزی شهر به منظور نوسازی بافت فرسوده در محدوده منطقه 11، امکان دریافت جواز 3 طبقه به همراه تسهیلات تشویقی فراهم شده است

نوسازی املاک فرسوده

گزارش سرویس«شهری» ایسنا، در مصوبه جدید معاونت شهرسازی و معماری شهر تهران به منظور تشویق شهروندان به نوسازی بافت فرسوده، امتیاز ویژه‌ای برای مناطق 11و12 به عنوان مناطق مرکزی پایتخت در نظر گرفته شده است که این امکان را به مالکان می دهند تا در صورت وجود ملک با مساحت 150 متر مربع و با عرض معبر 8 متر بتوانند 3 طبقه جواز به علاوه یک طبقه تشویقی برای ملک خود دریافت نمایند.
 


این اقدام با توجه به بافت متراکم و فرسوده منطقه 11 که بیشتر املاک ریز دانه و کم مساحت هستند ، امتیاز ویژه ای برای شهروندان مناطق مرکزی محسوب می شود که در صورت تجمیع به شرط رسیدن به مساحت بیش از 150 متر مربع تسهیلات تشویقی دیگری نیز از جمله 2 طبقه اضافه را دریافت می کنند.
 


شایان ذکر است این تسهیلات صرفا برای مناطق 11 و 12 در نظر گرفته شده و دریافت جواز برای سایر مناطق شهر تهران دارای شرایط دیگری است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری