0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کتاب «اماکن مذهبی مسلمانان جهان» که به معرفی مساجد، زیارتگاه‌ها و دیگر اماکن مقدس مسلمانان در کشورهای مختلف جهان اختصاص دارد توسط انتشارات معتبر وچه مسکو چاپ و منتشر شد.

کتابی روسی درباره اماکن مذهبی مسلمانان

به گزارش خبرنگار مهر در مسکو، مولفان این کتاب که تصاویر آن برگرفته از عکس‌های اختصاصی آن‌هاست در سفر به کشورهای اسلامی، ضمن تهیه تصاویری بدیع و جالب از مساجد و مراکز دینی مسلمانان در این کشورها، به توضیحاتی در خصوص تاریخچه، شیوه معماری و ویژگی‌های هنری مراکز دینی مسلمانان پرداخته‌اند.
 
در این کتاب، مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان در کشورهای عربستان سعودی، جمهوری آذربایجان، بورکینافاسو، مصر، سرزمین‌های اشغالی، هندوستان، اندونزی، عراق، جمهوری اسلامی ایران، قبرس، قزاقستان، قرقیزستان، مالزی، مالی، مراکش، امارات متحده عربی، پاکستان، سوریه، تونس، ترکمنستان، ترکیه و ازبکستان همراه با تصاویری دیدنی و زیبا معرفی شده اند.

کتابی روسی درباره اماکن مذهبی مسلمانان

حضور مولفین این کتاب در جمهوری اسلامی ایران و تهیه تصاویری از اماکن مذهبی، مشاهد مشرفه، زیارتگاه‌ها و مساجد ایران با حمایت و هماهنگی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه صورت پذیرفته است.
 
سرگی دیمتریف، مدیر انتشارات وچه، ایگور اوسانوف و ن.نپامیشووا مولفین این کتاب هستند که در 350 صفحه و با تیراژ 3 هزار نسخه در ماه ژوئیه 2012 میلادی روانه بازار کتاب روسیه شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری