0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با بیان این که مکان‌یابی مساجد جدید تهران بر اساس راهبردهای طرح جامع و تفصیلی است، گفت : در طرح احداث 72 مسجد که توسط شهرداری پیگیری می‌شود نقاطی از شهر که کمبود مساجد در آنها وجود دارد و دسترسی شهروندان به مساجد آسان نیست در اولویت احداث مساجد قرار دارند.

مکانیابی مساجد جدید تهران بر اساس طرح جامع و تفصیلی

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، مهندس علیرضا جاوید افزود: با استفاده از راهبردهای طرح جامع و تفصیلی جدید و با طرح موضوعی در نظر گرفته شده به این منظور، مکان یابی پیشنهادی جهت احداث مساجد جدید در شهر تهران با استفاده از سیستم جی آی اس توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و سازمان فناوری اطلاعات انجام شد.
 
وی افزود : بر مبنای این روش ، مساجد موجود و پراکنش آنها در نقشه شهر تهران در نظر گرفته شده و با لحاظ شعاع تاثیر هر مسجد نقاطی از شهر که کمبود مساجد در آنها زیاد است و دسترسی شهروندان به مساجد به آسانی انجام نمی شود مشخص شدند و در اولویت احداث مساجد قرار گرفتند .
 
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران تصریح کرد : در طرح احداث 72 مسجد که توسط شهرداری پیگیری می شود ، این اولویت ها در نظر گرفته شد تا بر اساس برنامه اجرایی شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری